Bir erkek ayrılığın acısını ne zaman tadar eğer gerçekten seviyorsa?

Bir erkek Seviyorsa ayrılığın acısını ne zaman tadar..Yanii Ne kadar süre sonra gelirse gerçekten seviyordur..Bir sinirle ondan ayrıldım hiç anlaşamıyorduk hep tartışıyorduk..Önceden gönlümü alırdı kavgalrdan sonra ama ayrılmamıza yakın zamanlarda knşmamayı tercih ediyordu buda beni uyuz ediyordu,Ne kadar tartışsakta sana ne kadar kzsamda gel gönlümü al ben hemen yumuşayan biriyim diyordum tamam diyordu sonra tartıştığımızda konuşmayalım diyip kenara çekiliyordu yazmıyordu 1 gün buda beni acayip sinir etti ayrıldm..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• eğer gerçekten seviyorsa, bir daha gelmeyeceğini, onun canını yaktığını hissettiği an gözleri dolar ağlar. salya sümük o zaman tatmış olur o acıyı. sonra gelsen de sevsen de fayda etmez. çünkü o gözyaşı kazınmıştır içine. her ne yaparsan yap o aklında olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkekler ayrılınca iki konuyu kafalarına çok takarlar ve asıl yıkıntı ve üzüntü onun ile başlar:

1. Kurulan hayallerin gerçekleşmeyeceği düşüncesi,

2.Senin başka bir erkeğin koynuna gireceğin düşüncesi.

İlk 1 ay bunlar gelmez aklına çünkü hemen biriyle olacağın fikrini kabullenemz. Ama ort 1 ay sonra bu düşünce başladınmı içi kömür ateşi gibi cayır cayır yanar...

Acı çektirmek istiyorsan biraz daha bekle derim :D

0|0
    0|0
  • tartış tartış nereye kadar yahu biriniz deli biriniz akıllı olun idareci olun en ufak şeylerden tartışılıp ayrılıyorsanız istikrar yok demektir yani sizinki pamuk ipliğine bağlı bir ilişki birgün kopacağı belliydi ipe un serilmez tartış ayrıl birleş yine ayrıl nereye kadar böle artık sağlam adımlar ve gerçek ci kararlar almalısın derim

0|0
    0|0
  • erkek için fark etmez 2 gün cengiz dinler içer sıcar atar kendini yerden yere.. bir tane daha kıza kapıldımı unutur herşeyi.. zor değil..

0|0
    0|0
  • adamı kendi haline bırak, düzelir, ağlasada sızlasada gelirse gelir, gelmezse zaten o seni hiç sevmemiş demektir... fakat zaman koymak zor, insanların hepsi değişkendir.. saygılar..

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsınn söylediğin halde böyle yaptıysa dönmediyse sevmiyordur ayrıca erkek gibi olman eksi puan sana benden söylemesi dik baslılık iyi değildir özelliklede sevdiğine karsı

0|0
    0|0
  • 5 ay oldu hala aklımda hala onu seviyorum ama o beni istemiyor :(

0|0
    0|0
  • yeni birini bulana kadar :)

0|0
    0|0
  • yenı bırını bulamadıgı zaman :) yada içince

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bna benzıyosun bnde hep byleydım bıgun yıne byle ayrılk ysadık ama herzman gelen adam gelmedı ve bıttııı aradan taa 2 sene gectı daha yenı pışman oldu geldı:DD

0|0
    0|0
Yükleniyor...