Fitnes hocası veya bilgisi olanlara soru sormak istiyorum bu sorunun altına görüş bildirirseniz sevinirim?

Fitnes hocası veya bilgisi olanlara soru sormak istiyorum bu sorunun altına görüş bildirirseniz sevinirim?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sorabilirsin Spor yapdım eskiden

0|0
    0|0
    • Soruma cevap verdiğin için sagol öncelikle üst iç bacaklarımın iç uyluk denen yerini eritmek istiyorum hani yerini tam anlamassanız fotografını atabilirim

• Evet üst iç baldır :D çok sagol

• Önemli değil yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Erkekler Ne Diyor 9

• Hocaya gerek yok buyur.

0|0
    0|0
    • Soruma cevap verdiğin için sagol öncelikle üst iç bacaklarımın iç uyluk denen yerini eritmek istiyorum hani yerini tam anlamassanız fotografını atabilirim

• leg extension, squata devam, leg press yapabilirsin. Bu 3 hareket yeterli olacaktır. Yağı büyük oranda kesip, protein ağırlıklı beslenmeyi unutma. Belirli bir süre yok. Her şey yaptığın kalori hesabına bakar. Genetik faktörler etkili.

• Denicem :D çok sağol

• Uzman değilim ama kendi çapımda biliyorum bişiler, sor bakalım...

0|0
    0|0

• linkleri mesaj attım, burdan okumadıı.

• Çok teşekür ederim :D

• Ha canım buyur.

0|0
    0|0

• Haklılık payın olabilir ilk senden duyuyorum üstelik peki bacagımı inceltmek için hangi haraketi yapiyim

• Ayakta dik dururken ellerini belinde birleştir kelebek gibi bacaklarını kırmadan yana ve arkaya doğru aç bu hareketi mutfakta birşeyler hazırlarken bile yapabilirsin.
      Bu hareket squattan daha etkili hem kalçanı yanlardan ve alttan toplayacaktır hemde bacaklarının iç ve arka kısmını yakacak fazlaliktan kurtaracaktır.
      Squat kadar etkili bir hareket daha söyliyeyim doggy pozisyonunda yerde dururken bacaklarını geriye doğru aç bunu yaparken kalçanı sıkdaha etkili ve daha kısa zamanda toparlayacaktır.

• hoca değilim ama okumuşluğum var

0|0
    0|0

• bölgesel zayıflayamazsın , normal antrenman programını yapıcaksın sıra oraya geldimi orasıda erir

• Sor kardeşim.

0|0
    0|0
    • Ben üst iç bacaklarının arasında iç uyluk denen yeri eritmek istiyorum her sordugumda kesin bilgi olmadı ne yapabilirim herhangi bir bilgin var mı

• Hangi haraketleri ne kadar sürede yapmalıyım

• 1.5 ay boyunca Squat ve internetten ulaşabileceğiniz plates hareketlerini yapabilirsiniz.

• besyo mezunuyum sorabilirsin

0|0
    0|0

• Arkadaş benim verdiğim listeyi özetlemiş ;)

• Çok sagol

• Hoca değilim ama sorunu sor, bildiğim bir şey ise yardımcı olmaya çalışırım.

0|0
    0|0

• Nereleri kastettiğini anladım. Spor salonuna gidiyorsan, iç bacak ve dış bacak makineleri var (abductor diye geçer ismi) onu çalışabilirsin. Ayrıca sana bir link atacağım, düzenli olarak bu egzersizleri uygularsan, faydasını göreceğinden eminim. guzellikbulvari.com/.../

• Biraz geç döndüm, özür dilerim :/

• evet sorunuzu alayım

0|0
    0|0

• Diyet yapmıyorum ramazandayız diye

• İyi ramazandan sonra devam et ama sporuna

• Sor bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...