Başınızdan geçen en komik olayı paylaşır mısınız lütfen?

Başınızdan geçen en komik olayı paylaşır mısınız lütfen?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• 16-17 yaşında falandım,İstiklalde yürüyor ve piyasa yapıyordum :) O gün yeni aldığım tişörtümü giymiştim,baştan aşağı yakıyordum,uzun saçlar,küpeler,falan neyse...Bana bakan herkesin önemli bir kısmının güldüğünü farkettim,kimisi gülüyor,kimiside yiyecek gibi bakıyordu,Bir lavabo buldum,daha doğrusu bir ayna kendimi tepeden aşağı süzdüm,hiçbir gariplik yoktu,Ne bileyim belki üstüme kuş pisliği gelmiştir,yediğim birşey ağzıma bulaşmıştır falan,herşey normaldi..Dışarı çıktığımdada bu gülmeler devam etti,çok kötü hissediyordum,sinirimden ağlayacak duruma gelmiştim,Sonunda çıldırdım ve bana gülen birisinin yakasına yapıştım,Niye gülüyorsun diye...Meğerse Amerikan pazarından aldığım,tasarım ithal tişörtümün üstünde Beni istediğin gibi parmaklıyabilirsin yazıyormuş :D O tişörtü tasarlıyanın ta ...:) Hemen ilk gördüğüm mağazaya dalıp,yeni bişeyler almıştım :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Uçakta koltuktayım müzik dinliyordum birden yanıma sarışın güzelmi güzel bi hostes geldi bana ne icecigimi sormuş bende anlamadım ne dedigini .anlamamıs gibi davrandım ama nedense konusmadım sonra bana what you drink tarzında bisi sordu bende tebessümle elma suyu alım dedim :D ve o an güzelim sarısın hostes sarı kırmızı bir renk alarak gitti oan cok gülmüstüm hayatımda ilk defa yabancı damgası yedim :D ve ondan sonra yabancı ayagına yatmaya basladım istemedigim insalarla (dilenci vb ):D

1|0
    0|0
  • Maç Oynanıyor Trabzon'un.

70 yaşında halam balkonda.. Stada karşı evimiz, ikindiyi kıldı, balkonda. Kafasıda kapalı olduğu için, uyuklar gibi yapıyor.

O arada, seyirci tezahürata başlıyor.

''Kapalı uyuma, kapalı uyuma '' O

O zannetti onda diyorlar; Dedi ki '' nerdenda gördile beni '' :))))))))))))))9

3|1
    0|0
  • daha demin malın birini dövecektik:) kadıköyde dogum gunu partisindeydik. canlı müzik falan.elemanın biri yanında kız arkadası. böyle pc nın üstüne bi ötrü geldi falan rüzgardan. öküz zıplayıp üfürerek örtüden kurturmayı denedi bende mal dedim duydu. biraz artislik yapacaktiki nerdeyse dayagı yıyodu. gidip kuzukuzu oturdu. zaten topgillerden bişeye benszer salak absürt bi tipti.

1|0
    0|0
  • şerife diye bir kız vardı.Bende yakışıklıydım ondan böyle dozunu iyi ayarlayarak kızlarla makara yapardım.Zaten 14 kızdan 2-3'ü bana yakışırdı.Nese şerife tahtaya çıktı bizim piskopat vedat arkamda oturuyor.Hepimiz şerife hakkında konuşurduk yani böyle bir vücut çok zor olabilir.:D Tam da o an sessiz olacağı tuttu sınıfın şerife ötü büyütmüşsün bir dedim hoca ve şerife dahil herkes duydu.Şerifenin yüzü kızardı :D

1|0
    2|1
  • geçen gün benzincide başıma geldi. bir kola aldım fiyatını sordum ve gerekli miktarı adama verdim. ancak abimizin barkodu okutması gerekiyordu;

+ver şunu bir okutuyum da adam olsun!

1|0
    0|0
  • Orta 3'teyken mastürbasyon yapıyordum evde. Birden odaya abim geldi. 10 saniye kadar bir birimizin gözünün içine baktık. Sonra gülmeye başladık uzun bir süre.

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarla gezerken arkadaşıma dilini eşek arısı soksun demiştim nasıl olduysa gerçekten soktu 2 dk sonra gülmekten ölmüştük

1|0
    0|0
  • Valide hanım komşulara gitmişti evde tek başıma takılıyordum.Kimse gelmez diye saldım valla.Geleceğimi tuttu ne oldu.Vallide dedi, oğlum sen hayvan mısın açsana percereyi dedi,Sıcak suyun hepsi döküldü.Utanıyon insan be annesi olsada.Çok ta bi pis kosar.Bide sessiz oldumu.Dayanamsın.ben bile dayanamıyom.

0|0
    0|0
    • Onlar ergenlikte normal.Babam alışmıştı bana orta okuldayken,kaç kez yakalandım ben bile hatırlımıyorm.penthause dergim vardı ,demir başımdı benim.

• gece şu canavar başlıkları varya onunla biri önüme çıkmıştı ne küfürler etmiştim ben bile tahmin etmezdim

0|0
    0|0
  • ben banyoda osbir cekerken abimde kapinin onunde beni duymus.. ve soyledigi cumle: ha gayret.. ben aglamayayim da kimler aglasin :((

0|0
    0|0
  • Gecenin bu saatinde gizlenmenin,saklanmanın bir alemi yok; banyoda aldım elime şok gazetesini osbir çekerken, anneme yakalandıydım... komik mi trajedi mi çözemedim yıllardır :D

0|0
    0|0
  • Hayatım komedi filmi gibi,bazen aksiyon ve erotizm olsada hangisinden başlayayım

0|0
    0|0
  • Once sen anlatbiz dinleseydik

0|0
    0|0
  • dersde arkadaş osurmuştu lisede :D

0|0
    0|0
  • Bu soru için 5 dakika düşünebilirim kahretsin :((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Geçenlerde 3 kişi olarak yemekhaneden dönüyorduk kalabalık bir zenci grubu vardı zencileri geçtikten sonra 2 kişi kaldığımızı hissettim.Arkadaşımı durdurdum ve geri dönüp üçüncü nerde diye baktık kız korkmuş bir şekilde zencilerden bir tanesi ile konuşuyordu biz aldık bunu yanlarından.''Bana kiss dedi kiss dedi bana'' ama o kadar şaşkın şebelek bir tipi vardı ki gülmeye başladık ve sonra fark ettimki üçüncü arkadaşımı ikinci arkadaşım rujlu bir şekilde öpmüş rujun lekesi kalmış maydonoz zenci kıza bunu anlatmaya çalışmış.

O değil de anlatınca çok komik gelmedi ya yaşarken komik oluyo demek ki kaljsdaşlsdas.

Neyse zenci falan dedim ya herkes okuyup hayal kırıklığına uğrayacak ehueheuheu :)))

1|0
    1|1
  • Ayna ayna söyle bana annem ile babam nasıl sevişiyor ? demiştim o an babamın gelmesiyle yüz ifademi siz düşünün..

0|2
    0|0
  • otobuste bı tane adam ben polisim tim im gizli ajanım dedi sonrada pkk ya karsı gonderıldım bana yer verin tl leri de kapayın demişti her sozunde cok gulduk cooook

1|0
    0|0
  • otobüste ayakkabımın bagcıgına basıp dönememiştim de adamın teki uyarmıştı guler misin aglar mısın cinsi sonradan cok güldük tabii

0|0
    0|0
  • teeeeeeeeeeee ilkokuldayken yerli malı haftası varmiş bende evde meyve sebze ne varsa götürmüştüm havucu cok severim sen git öğretmenin karsısında havucu ye :) adamı fitil ettim orda oysaki sevmezmiş havucu :)

0|0
    0|0
  • lısede ogretmenımle olmustu..

0|0
    0|0
  • O kadar çokki yazsam roman olur :))

0|0
    1|0
  • orta okuldayken yerel bir radyo dinleyiciysiydik kuzenimle.okulda herkes bilirdi dinlyici olarak ünlü olmuştuk.neyse djlerle falan tanıştık sohbet ettik.yan sınıftan bir kız djlerle tanışıp tanışmadığımızı sordu.tanıştık dedik,işte şunun nasıl bir tip var bunun nasıl tipi var diye sordu.bizde şu güzel şu yakışıklı şu çirkin dedik.çirkin dediğimiz çocuk kızın abisi çıkmıştı :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...