Evlatlık olduğunuzu öğrenseniz ne yapardınız?

anne ve babanızın siz 1 yaşındayken sobadan dolayı zehirlenerek öldüğünü ve sizinde evlatlık olarak bir aileye verildiğinizi öğrenseydiniz ne yapardınız?

0|0
22|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• başından böyle bişey geçti de ne yapacağını mı bilmiyosun? :P şaka bi yana valla şok yaratır. bi kkere öyle bi ihtimal olmaz tip olarak tamamen annemin kopyasıyım,karakter olarak da babamın. he bunları düşünme soruyu cevapla diyosan , zaten diğer ailem ölmüş. bu ailemden de gayet memnunum.. deşmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • Bişey yapmazdım ne yapayım sonuçta onlar bana analık babalık yapmışlar bu yaşa getirmişler tanımadığım ailem için bişey hissedemezdim.

0|0
    0|0
  • Ailem müthiş insanlar.. Özellikle babam,

gerçek ailem yaşasa bile aramazdım umurumda olmazdı hayatıma devam ederdim mutlu mesut

1|0
    0|0
  • Seni büyütmüşler bu yaşına getirmişler, öz olmasasa annen vé baban. Hayatını simdi oldugu gibi devam sürdür vé sen zehirlenmedin diye Allaha binlerce kés sükr et.

0|0
    0|0
  • Valla önce biraz şok olurdum belki ama çok sevineceğime eminim. Asla hiçbir şeyime karıştırmaz siz benim ailem değilsiniz der resti çekerdim. Gerçek aile olunca çekilmiyo çünkü

0|0
    2|0
  • Önce bir şok yaşarım.Sonra beni siz bu yaşa getirdiniz size minnet duyuyorum desemde hiç bir şey aynı olamazdı

0|0
    0|0
  • napim mezarlarını bulup gidip baarıp çaarcak halim yok allah razı olsun sokakta kalmamışım der 2 ağlarım ölümlerine bitti gitti.

0|0
    0|0
  • Ben nasıl ölmedim merak ediyorum. Ki benim ciğerler eminim 1 yaşında o kadar gelişmemiştir. Bu olayın peşinden gitmem lazım.

1|0
    1|0
  • bu yaştan sonra hiç bişey yapmam cocuk olsam belki merak ederdim de anne babamı

0|0
    0|0
  • EĞER PNLAR BANA BAKMIŞSA bana sevgi şefkatgöstermiş kendi çocukları gibi bakarlarsa benim için sorun yok :)

0|0
    0|0
  • birşey yapmam, bunu bana söyledikleri için teşekkür ederdim, aynen hayata devam...

0|0
    0|0
  • Bir süre boşluğa düşerdim. Kimmişler, nelermiş, nerede otururmuşuz ne meslek yaparlarmış. Öğrenirdim. Akrabalarımı arar bulurdum. Belirsizlikle yaşamak istemezdim. İçimi rahatlattıktan sonrada kaldığım yerden devam ederdim hayatıma.

0|0
    0|0
  • bunalıma girerdim

0|0
    0|0
  • zor bı durum uzulurdum yaaa

0|0
    0|0
  • bunu öğrendiğimde kaç yaşında olduğuma bağlı

0|0
    0|0
    • evden çıkıp gitme gibi bi tercihim olamaz o yaşta eğer bana gerçek ailem gibi davranmışlar sevmişlerse hayatıma devam ederdim ama eğer tam tersiyse en kısa zamanda ayrılmaya çalışırdım

• Şoku atlattıktan sonra yaşamaya devam ederim başka çarem mi var.

0|0
    0|0
  • Allah kimsenin başına vermesin. ama yapacak bir şey yok. devam ederim hayatıma.

0|0
    0|0
  • ben zaten hissetmiştim bunu

0|0
    0|0
  • gercek ailemi bulmaya calişirdim

0|0
    0|0
  • halay cekerdimmmm:)

0|0
    1|1
  • Ben onları yine öz anne ve baba olarak görmeye devam ederdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bu zamana kadar beni büyüten, beni aile sahibi yapan ve kendi çocukları gibi gören bu aileye teşekkür ederdim

asıl ailemden varsa akrabalarımı bulmaya çalışırdım ama beni büyüten ailemden ayrılmazdım

0|0
    0|0
  • O saaten sonra ne yapcan.Keşke duymuş olmasaydım derim.Beni evlat edinen aileyede kızmam.Kimsesiz birine sahıp çıktıkları için..

0|0
    0|0
  • nasip derdim ne diyim :)

0|0
    0|0
  • teşekkür ederdim sahip çıktıkları için naapim :D

0|0
    0|0
  • üzülürdüm. sonra kafamı düşünceler sarardı.

0|0
    0|0
  • öz ailemi bulmakla uğraşmazdım ve hayat devam ediyor derdim

0|0
    0|0
  • öz akrabalarımı araştırır sonra teker teker yüzlerine tükürürüm !

0|0
    0|0
  • Hiç şaşırmam amk :(

0|0
    0|0
  • Gerçeği bana söylemedikleri için evlatlık ailemi terk ederdim biyolojik ailemi de aramazdım

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok. Beni sahiplenen anne ve babayı özmüş gibi kabullenirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...