Aşktan ağzınız yandı ders aldınız bir daha bağlanmak yok deyip yine aşık olup yine bağlandınız mı?

Şuan dersimi almış hatalarımı görmüş durumdayım ve anlıyrum herkes ederi kadar ve can emminin de dediği gibi bağlanmayacaksın.. ama birisi çıkarsa karşıma tekrar filmi başa sararsam diye korkuyorum bu aşk yine aptallaştırır mı insanı ? yoksa tecrübeler yön verir mi ?

• Dersimi aldım artık tekrarlamıyorum o aptallıkları
    50% (4)100% (3)64% (7)Oy Ver
  • Dersimi aldım ama yine aptallaştım yeni aşkla
    50% (4)0% (0)36% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• su içerken bardak kırıldı diye su içmeyecek miyiz? sağlam bi bardak bulma ümidin kalmadıysa susuzluktan ölürsün bro...

0|1
    0|0
    • daha önce sevdiğinin üzerine düştün çok değer verdin falan ama haketmedi sonra yarıyolda bıraktı ee onca zaman harcadın ? tekrar bunu göze alabilecek miyiz

• iyide o bardağın içindeki cam parçası sana daha büyük zararlar vermicek mi? nasıl emin olup kırık bardaktan su içebilirsin ki?

• dikkatli okursan kırık bardaktan su iç demiyorum ki zaten. sağlam bardak bulma ümidini kaybetme diyorum sadece ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• tek problemim aşık olamamak ama bu daha iyi bence aşık olmadığım için kaybetme korkum da olmuyo istediğim zaman ayrılık sinyallerini yakıyorum oh ne rahat ben değil o düşünüyor bu sefer...

1|1
    0|0
  • tecrubeler yon verır bence

0|1
    0|0
  • ne kadar A dersem diyim B olucak sonunda biliyorum.

0|1
    0|0
  • genelde b oluyo. yine yine yaşanıyo herşey. hayat zaten tekrarlar silsilesi.

0|1
    0|0
    • 2. aptallığı kaldıracak güç var mıdır insanlarda

• tecrübe var sanırım :)

• var. var da bazen bütün bildiklerini unutturur hayat sana. o yuzden diyorum ya asla asla dememeli diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yemekten zehirlenen her insan eninde sonunda tekrar yemek yemistir.

0|2
    0|0
  • aşk uzak dursun. bi daha uğramasın bize. leyla ortam kaşarı oldu, juliet para peşinde, şirin desen ne bok yediği belli değil.

0|1
    0|0
    • zamane aşkları hangi seven sevilmiş hangisi aşktan memnun :)

0|1
    0|0
  • Tecrübe sadece yediğin yazıkların bileşkesidir

0|1
    0|0
  • değişir kişiden kişiye...ben genelde düşüyorum o çukura...

0|0
    0|0
Yükleniyor...