Mavi kapaklarınızı atmayın olur mu?

öncelikle herkese iyi geceler biliyorum ki hepiniz çok iyi niyetli kişilersiniz..bir pet şişe şu alıp ta içtiketen sonra o mavi kapağı atmayın nedenmi damlaya damlaya göl olur ve o atmadınız her bir kapakla bir engelliyi dört duvar arasından kurtaracağınızı biliyormuydunuz kendinizi onun yerine koyun bu yakınınızda olurda çevrendekilerinizde olur ben size güveniyorum herkes bir birine söylerse çığ gibi olur saygılarımla şimdiden tsk ederim

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• biz de teşekkür ederiz güzel düşüncen için

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben atmıyorum hatta topluyorum evde bir poşet doldu.

0|0
    0|0
  • Bizim buralarda sistem oturdu.5kiloluk pet şişeyi nereye denk gelirse bağlıyorlar ve görüyorum bayağı doluyor içleri :))

0|0
    0|0
  • atmıyoz atmadığımız gibi attırmıyoz yazın sahildeki tüm kapakları topluyoz turistler mal mal bize bakıyor aaa mal mı çöpcümü bunlar diye ama umrumda değil bi kardeşimizi rahat ettirceksek ne mutlu bize.

0|0
    0|0
  • teşekkür.ler konu için bu sayede yayılır belki epeydir var gerci ama

0|0
    0|0
  • atmıyorum mutfakta biriktiriyorum

0|0
    0|0
  • yazın teyzemde deli danalar gibi kapak toplamıştık. halada topluyorum (:

0|0
    0|0
  • cok haklısın ya daha duyarlı olucagım artık

0|0
    0|0
  • ben öyle yapiyorum bu mavi kapak olayı bayadır var :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeş özelime bi adres at,çorbada tuzumuz olsun

0|0
    0|0
    • arkadasım ozelıne meıl atmama gerek ben sart degıl senın bulundun ılde elbet engellı derneklerı vardır onlarada teslım edebılırsın eger adreslerını bılmıyorsan ben sana cıkartır verırım hangı ılde oldunu ozel mesajla atarsan bır ıkı dakıkada bulurum

• Ben netten adres bulurum senin topladığını sanmıştım

• bende topluyorum ben unv oldum ıcın fazlasıyla gelıyor eger ben senden onu ıstersem baskasının hakına gırmıs olurum cunku benım şu an bıtı bıtecek cok ama cok tsk ederım bu ılgıyı gosterdın ıcın

• 5 yıldız verdim çokda iyi konu günün sorusu yapılabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...