Her gün yürümek zayıflatır mı?

Arkadaşlar 3 ay tatilin boyunca yürücem şuanlık sadece akşamları yürüyorum oruc olduğu için oruc bitince hem sabah hem aksam yürücem ayrıca gün içinde spor salonuna gidicem sizce zayıflar mıyım ayrıca yiyeme ve içmeme dikkat etmeye başladım şu an 60 kilo 1.60 boyumdayım 53 veya 50 olmak istiyorum olur muyum?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kondüsyon önemli yorumlarda koşunca kalbinin sıkıştığını söylemişsin. Tempoya önem ver koşmaya başlayınca kontrolsüz koşma. Zamanla derin ve sakin nefes almayı öğren. Koşarken çok işine yarar. Önce yürüyüşler yap tabi bir saat saate 4-6 km iyidir. Ama bir yerden sonra koşmaya geçmezsen zaten kilolu değilsin. Zayıflamazsın.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yarın denicem bu ilk haftam olduğu için full yürüyeyim dedim sonradan yavaş yavaş koşarım diye ama yarın denicem inşallah yine tıkanmam

Erkekler Ne Diyor 7

• Koşmak

0|0
    0|0
    • Koşmak istiyorum yanlız koşunca kalbim yavaşlıyor ve nefesim kesiliyor onun yerine hızla tempo yürüyorum

• İnsallaha bende duserim

• Ama ben ter atıyorum resmen ıslanıyorum su gibi

• Etkisini görürsün fakat belirli bir zaman sonra vücut bu düzene alıştığı zaman kilo vermen yavaşlar

0|0
    0|0
  • koşmak zayıflatır

0|0
    0|0
  • Faydasi olur illaki zayiflatir

0|0
    0|0
  • sabah kahvaltısından once yuru 40dk kadar hızlı yürür tempoda etkisini görürsün

0|0
    0|0
  • Evet Zayıflamak İstiyorsan Her Akşam 30 dakika Koşş

0|0
    0|0
  • Enerji harcarsin dolayisiyla evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Olursun istikrarlı ol

0|0
    0|0
  • olursun ya bu dediklerini yaparsan zayiflarsin faydasi olur

0|0
    0|0
  • Epey faydasi olur. Internette videolae var ben bir ara yapmistim onlari deneyebilirsin.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yarın muhakkak denicem

• Hadi ya bende oyle yapayim o zama

• Yesilcayina sabah limonlu suyuna gunluk 2 litre suyuna dikkat et.

• Ayrıca yemek düzeninde oturt sonra kilo almazsın bu sayede

0|0
    0|0
  • e tabi

0|0
    0|0
  • tabıkıde

0|0
    0|0
Yükleniyor...