İstanbul Avrupa yakasında bilinen en iyi Muay-thai salonları?

Evet, soru gayet açık. 20 yaşındayım ve spor olarak dövüş sanatlarına merak saldım. Uzun zamandır vardı bu ilgi fakat anca cesaret edebildim. Muay-Thai, kick-boks, judo gibi etkili savunma ve dövüş sanatlarını öğrenebileceğim, öğrenirken beni sürekli diri tutacak egzersizler yapmak istiyorum. İstanbul Avrupa yakasında, bildiğiniz ya da sizin gittiğiniz salon varmı? Ücretler neler? Haftada kaç gün çalışıyosunuz? vs. vs.
Bide konuya pek hakim değilim, bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorum ama adam dövmek istiyorsan gerçekten sana tek önerim boks olur.. Yaşın gençse kulüplere girebilirsin.

0|0
    0|0
    • Amacım adam dövmek değil, hem spor olsun hemde kendimi savunabileyim. He kendimi gelişmek istemiyomuyum? tabiiki.

• Bacağa veya omuza alınan darbeyi tercih ederim diyeyim o zaman

• Ama gerçek sokak kavgası çok farklı olur.. Yüze alınacak darbelere dayanıklı olmalısın ve orayı iyi korumalısın.. Reelde boksör kazanır gerçek kavgayı.

Erkekler Ne Diyor 7

• @silandyalcin bu arkadaş yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • whing chun yapanları bılıyorum da muay thai hıc dıkkat etmedım

0|0
    0|0
  • ciddisin :D muay-thai ve kick boks ikisini beraber öğrenmeye bak bide jiu jitsu bitti sana dokunucak kişi 3 kere düşünür :D

0|0
    0|0
    • evet bu üçü arasında kararsız kalmıştım zaten, asıl soru nerde öğreneceğim? Yer yok koca İstanbul'da ya.

• nasıl yok ya :D googleden baksan bile bulursun

• Yok arkadaş, valla yok. Olanların hepsi tarihte kalmış resmen. Bulabiliyosan sen bir el atıver Allah rızası için :D

• muay tai ne la dedirten soru :D

0|0
    0|0
  • Bizim ev

0|0
    0|0
  • full kontak daha iyi

0|0
    0|0
  • Mecidiyeköy de bizim sitenin tam karşısında var gel sen buraya ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Toplu çalışmalara mı yoksa bireysel olarak mı çalışacaksın ona bağlı. İlk başlarda toplu çalışmaları önermem çünkü tek hocayla on beş kişilik bir çalışma ortamı var ve haftada iki gün bir saatlik zaman diliminde çalışıyorsun. Öğrendiklerin sınırlı oluyor ancak karşındakinin de bir öğrenci olması + bir olay çünkü hocalar ister istemez ağırdan alıyor hareketlerini ama öğrenci pata küte saldırdığı için savunmayı öğrenmek daha kolay oluyor.
    Ancak ve lakin eğer özel bir hocayla çalışırsan ki en iyisi haftada dört gün 2 saat bir zaman dilimiyle çalışmış oluyorsun ve fazladan pamuk ellerin ceplere giriyor. Elbette topludan daha iyi ve daha sağlam öğrenmiş oluyorsun. :D
    Seni sürekli diri tutar ama haddinden o antremanlar sonrası ölüden farkın olmaz :D
    Hadi bakalım :D
    İzmir'de yaşadığımdan sana tam olarak bir yer ismi veremem :D
    Umarım üçüncü günden pes etmezsin :D

0|0
    0|0
  • @Rahmii61 yardımcı olur sana

0|0
    0|0
    • Muay thai ile ugrastim. Haftada 4 gün gidiyorsun. Tabiiki öncelikle sporu öğrenme ve temel kavramları anlaman 1 haftani aliyor. Ilk aylar zaten yaklasik yarimsaatini isinarak geciriyorsun ve ilerledikce bu zaman artıyo. Ilk 2 haftadan sonra yavas yavaş ogrenmeye basliyosun ama bu arada ağrıların ve zorlanmalarin olacaktir.. ben Güngören de gidiyodum bırakalı baya oldu. Fiyatlari da her salona göre değişiyor. benim zamanimda 80 tl idi aylığı.

• özele gerek yok burdan yazar dimi @Rahmii61

• Burdan yazarım :) Murat Ekmekçi spor salonu. Ufak biyer.

• eyer seni kırdıysam darıl bana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...