Yaşanmış anılarımıza yolculuk..

Yaşamınızdaki olayları başa sarma şansınız olsaydı hangi arzuladığınız ve tekrardan yaşamak istediğiniz anınızı seçerdiniz?

Hangi anınıza ait döneme gitmek ve o an , o saniye içerisinde bulunmak isterdiniz? ~

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• iyisi, kötüsüyle geçti gitti onlar .. dönüp arkaya bakmak hüzünlendirir insanı .. bugünü istediğim gibi yaşayayım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İlkokul 1 2 3 4 5.sınıflarda bebeklik aşkımla tam 5 sene yaşadığım saf ve çocuk ruhuyla yaşadığım aşk dolu günlerde bulunmak isterdim..Mavi okul önlüğünün etek boyunu diz altına elimle çekerdim beyaz kilotlu çorabının diz kısmı düşüpte yırtıldığında dizinden akan miiniminnacık kanı emip sevgilimi kurtardım duygusuyla hareket ettiğim günlere..Beslenme çantalarımızı birleştirip 2.ders sonundaki beslenme teneffüsünde ellerimle haşlanmış yumurta yedirdiğim günlere..Öğretmen den azar işitince hemen yüzüne bakıp ezikliğimi nasıl karşılıyor diye bakıştığımız günlere..Kırmızı kalemle defterine çizdiğim sayısız kalplerin olduğu günlere...Hey gidi ilk gözağrım şimdi evlisin ve üstelik çocuklusun..

0|0
    0|0
  • Belki kimse inanmıcak ama hastanede rahatsız olduğum güne geri dönmek isterdim . Çünkü hastaneden çıktıktan sonra çok daha kötü bi hayatım oldu

0|0
    0|0
  • çocukluk dönemim olan ilk okul zamanına dönmek isterdim. sonuncunda hayatın en toz pembe ve menfaat içermeyen zamanı

0|0
    0|0
  • hayatımızın ilk yarışına dönmek isterdim. birinciliği kazanmazdım bu sefer.

0|0
    0|0
  • ünide sevdiğim kıza teklif etmeden önceye gidip kendimi var gücümle uyarmak isterdim

0|1
    0|0
    • hahaha çok iiidi... evlendiniz mi yoksa...

• evlenmedik ama hani olur yaa hani teklif etmeye bile değmez işte o yüzden ... içime oturdu. gidip sen hiçbirşeye değmezsin diyemedim ya laaa :))

• lise 1 yıllarıma gıdıp derslerıme cok asılırdım ozelharekat emlıyet muduru olurdum sımdı calısıyorum heralde en fazla polıs ozel harekatcı olurum :D :D

0|0
    0|0
  • 1 sene öncesı arkadaslarımla beraber oldugum gunler..ve ıcınde bır kısı kanserden dolayı kaybettık..sımdı hıc kımse bır araya gelmıyoo..konusuyoruz ama her eskılerden konu acılsa o aklımıza gelıyoo:(

0|0
    0|0
  • bi saat öncesine gitmek isterdim arkadas itmese kamyonun altında kalıyodum o an a gider arkadasımı yanıma almazdım

0|0
    0|0
  • Opel vectra almazdım,Ocağıma incir ağacı dikti.ne pahalı parçaları var öyle

0|0
    0|0
  • sünnetime gitmek isterdim:D sebepli sebepsiz tanıdık tanımadık kadınlara gösteriyodum.

0|0
    0|0
  • Bi kaç yıl öncesi ya da çocukluğumun belli bir dönemine gidebileydim iyiydi.

0|0
    0|0
  • Evet saniyeler bile yeter o ana gidip trajik şekilde sonuçlanan o olayı engellemem için.

0|0
    0|0
  • 2009 yılına geri dönüp defalarca yaşamak isterdim.

0|0
    0|0
  • Ben almıyım dokunuyor :((

0|0
    0|0
  • bana da bi el atın da ilk seviştiğim ana gideyim..

0|0
    0|0
  • Lise 2'ye dönüp bastan yaşamak ısterdım..yapamadıklaırmı kacırdıgım fırsatları degerlendırırdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Özgürlük içerisinde vatanımda geçirmiş olduğum günlere dönmek ve o anlara yeniden tanık olmak isterdim.

1|0
    0|0
  • tüm arkadaslık veya ask

yani tüm ilşkilerimin tanısma tanıma evresine gtmek en tatlı kısımları bence hayatın

0|0
    0|0
  • lıse yıllarıma donmek ısterdım

0|0
    0|0
  • Geçmişi değil, geleceğim daha önemli şuan!

0|0
    0|0
  • ben yaşadığım tatil anılarıma dönmek isterdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...