Fotoğrafçı fotoğrafı çekti olanlar oldu, hadi buyrun yorum yapın...

dün arkadaşlarımla düğüne gittim.benden hoşlanan bi çocuk var.oda geldi yanıma oturdu.fotoğrafçı geldi herkesin fotoğrafını çekti.benle yanımdaki çocuğun da beraber fotoğrafını çekmiş.adak çıkarttı getirdi,almıyorum diyemedim.çocuk da vermeye niyetli değildi.parasını ödedi.bana verdi.sen çoğaltırır bana verrişn dedi.ben de ya geri verelim yada sende kalsın dedim almadım kendisine verdim.sonrada arkadaşımın kulağına geri verseydim keşke dedm.oda versen daha ayıp olur dedi.çocuk bunu duydu,çok morali bozuldu.ama hassasım bütür konularda.şimdi foto çocukta.iyi yapmışmıyım ona vermekle.elin çocuğuyla çekilms foto,yanlış düşünür falan..

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• saygı duyduğum insan tipi. e jeton geç düşmüş evet. bişekilde kendisine haber yolla durumu anlatan.

0|0
    0|0
    • ...

• net konuşuyorum anlamak istemiyosun bence. ya da anlıyosun ama kabullenmek istemiyosun. ama en doğrusu bence frekanslarımız farklı. ilk yorumu o yüzden yazıp kestirip atmak istedim konuyu benim açımdan.

• sana duymak istediğini değil olması gerekeni söylediğim için köyden kovabilirsin beni.

Erkekler Ne Diyor 7

• senin fotoyu o adama vermen hata bir defa madem istemiyordun alıcaktın fotoyu eve gelince imha edicektin

0|1
    0|0
  • sonuçta sen vermeyi uygun görmüşsün, vermesen için rahat etmeyecekti .. ama alsan da sorun olmazdı .. çocuğun elindeki fotoğraflarda ayıp bir şey yok .. sıkıntı olmaz vermiş olman ..

0|0
    0|0
    • sonuçta parasını o verdi.benden de çoğaltırmamı istedi.böyle bi zahmete girmem hhoş olmaz diiye düşündüm.geri verelim dedm kabul etmedi.ben çoğalltıramam dedm.tamam ben çoğaltırıp veririm dedi.böyle işte.salak fotoğrafçı işi işte.çekilmek isteidm ben sanki.

• sana verip çoğalttırmanı istemesi de ayıp olmuş cidden.. sizin aranızda bir para alış verişi olmaması iyi olmuş .. ona vermekle doğru olanı yapmışsın, fotoğrafçıya da verebilirdin ama bu sefer eleman daha çok kırılırdı ..

• İyi de senin fotoğrafının da onda olması seni rahatsız etmiyor mu ? Elin adamında senin fotoğrafının ne işi var ?

0|0
    0|0
    • o da var tabi.ama o benden istiyodu çoğaltırmamı.parasını da o verdi.çok meraklısıymış gibi de almak istemedim..al sende kalsın sen çoğaltırısın dedim.of ya sinir oldum. fotoğrafçıda kabahat.ikimizin de suçu yok aslında. bişey olur mu fotoğrafımın onda kalması sakıncalımıdır?arkadaşım ama.samimi bi poz değildi.ynyana otururken çekilmiş resmi bir foto işte.

• Sakıncası yok tabikide arkadaşın sonuçta yani.. doğal olabilir yani.. ücreti erkeklerde farketmez .. incelik önemli. gerçek zor bir durum bir şey diyemiyeceğim :(

• iyi yapmışsın akıllıca

0|0
    0|0
    • benim kafam karıştı, bazısı diyorki alıp evdeyırtsaydın, sen de iyi yapmışsın demişsin.çocuk benm arkadaşım.yabancı değil.bana çoğalt ver dedi.çoğaltıp vemesen artniyetli olduğumu dşünecek.alsam bak meraklı aldı benim fotoğrafımı diyecek.çünkü çocuk benden hoşlanıyo bariz.onun için ya geri verelim dedim,ya da sen al dedim.çoğaltıp verirsin işte dedi.ben de al sen çoğalt dedim.zaten parasını da o vermişti.üstelik benm tek çekildiğimin de parasını verdi.verdm parasını almadı.sinir oldum.

• çocuk çok gereksiz bi yol çizmiş seninle tanışmak için müsait bir zamanda sana senden hoşlandığını söylemeliydi. ve beklemeliydi.eğer sen genede tepkisiz isen,seni daha fazla rahatsız etmesinin bir anlamı yok. Ya çok aşık ,yada yaşı küçük

• çocukla tanışıyoruz zaten,arkadaşım diyorum ya.ama ben ondan hoşlanmıyorum.onun için fotoğrafı alıp bi de eve götürmek istemedim.fotoyu da fotoğrafçı geldi çekti,biz istemedik.

• kötü niyetle düşünceyle bakman çok yanlış hatıra diyip güzelce geçebilirsin bunu onada diyebilirsin mesela sadece o geceden bir resim diyip...

0|0
    0|1
    • değil mi?doğru söylüyosun ama ben biraz geri kafalıyım bu tür konularda. o, diğer arkadaşıyla da çekldiği fotoyu da aldı,hepsini çoğaltıracak

• hmm, anladım. onun için mi morali bozuldu sonra, hiç konuşmadı.? fotoğrafı kötüye kullanmaz değilmi?birilerine gösterir falan, samimi bi foto değil ama..

• oha art niyetin bu kadarı !

• bakıp bakıp 31 cekecek halı yok ya :) garıban sevınsın hem parasınıda o vermıs hayatında bı aksıyon eksıkmıs bundan sonra ısın zorrr

0|0
    0|1
  • yani iyi etmişsn bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Alıp evde yırtabilirdin.

0|0
    0|0
  • napacakki çöpe atar.tanımıyo etmiyo sonuçta.

0|0
    0|0
    • tanmıyo olur mu yaa. beraber düğüne gittik.arkadaşım diyorum.

• bişey olmaz soran olursa fotoğrafçı çekdi dersin.

• Çok geri kafalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...