Arkadaşımın doğumgünü için 365 gün için cümleler yazacağım ne yazabilirim ?

Arkadaşımın doğum günü var yakın bi zamanda ben el yapımı bi kutu yaptım içine her gün için bir söz/cümle vb yazmak istiyorum cinsiyetlerimiz aynı ve 9.yıldır beraberiz seni seviyorum falan filan ve anılarımızdan kesitler dışında ne yazabilirim ? internetteki özlü sözler gibi olmasın açıkçası teşekkürler

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• bence çok hoş bi davranış. bende yapmıştım böyle birşey. ama benimki daha farklı olmuştu. böyle süslü püslü cicili bicili büzmeli torba gibi bişey satın almıştım. aynı senin dediğin gibi küçük küçük rengarenk kağıtlar kesmiştim ve hergün bişey yazdıydım. mesela bugün günlük tarzı bişey. 4 5 satırlık o gün olan komik üzücü yada ilginç bir olayı anlatmıştım kısadan. yada sınıfta olan bir olaydan bahsetmiştim. yada atıyorum: "biliyomusun şuanda yanımda ayşe fatma ve zeynep var. seni çekiştiriyoruz hatırlıyomusun bigün başımıza böyle bir olay gelmişti rezil rüsva olmuştuk. iyi güldürdün akşam akşam bizi deli kız:) " gibilerinden bişey. sonra söz şiir gibi. ya ben daha büssürü şey yazdıydım da işte nasıl anlatıyım :) yaratıcı olmak lazım:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence yapma 'seni bana yazmışlar' dizisindeki bir bölümün çakması çünkü.. Orjinallikten yanayım..

0|0
    0|0
    • Orjinal bi önerin varsa paylaşabilirsin

• bak şöyle dieyim klasik olabilir yaptğın ama bence çakma olmamalı.. Şöleki parfüm, kitap, takı bunlar olabilir çünkü klasikleşmişler çalıntı olmaz anonim artık bunlar.. Senin söğlediğinse diziden alıntı ki şu da var o duygu yogunluguna sahip olmadgndan o kisiye karşı 365 günü dolduramiyosun bile, bu da ayrı bi yanı işin. Aklına ilk senin buldugun bi fikir gelirse yap onu yoksa klasiklerde kal derim..

• Küçük Prens adlı kitaptan faydalanabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mehmet Coşkundeniz'in "Seni Seviyorum Çünkü.." diye bir CD boyunda küçük bir kitabı var.. O belki işine yarar..

Örnek olarak içinden senin için bir tane seçiyorum;

Seni seviyorum çünkü, korkunca saklandığım sığınağım, yorulduğumda dinleneceğim limanımsın. Bazen güçsüzlüğümle çıkıyorum karşına, yadırgamıyorsun, yargılamıyorsun.

0|0
    0|0
  • bence aranızdaki özel anıları kullan yalnızca

0|0
    0|0
  • O kızın yerinde olmak isterdim :)gerçekten çok yaratıcı bi hediye bence bilindik özlü sözler yerine kendi oluşturduğun cümleleri yazabilirsin daha güzel olur.

0|0
    0|0
  • yani oturup 365 tane cümle mi yazıcan?

0|1
    0|0
    • :D yazcak gibi duruyor.

• bence açık olmasın bazı kağıtlar zarfa koy, mesela birini çok canı sıkıldığında, ötekisini öfkelendiğinde vs. böyle zamanlarda okusun

• Çok zekice ya çok sağol parlak fikirler çıktı sayenizde :))

Yükleniyor...