Hiçbir kızla yakın ilişkim daha doğrusu eli elime değmedi.

23 yaşımdayım hiçbir kızla yakın ilişkim daha doğrusu eli elime değmedi.ama hiçde umrumda değil.mantıksal olarak aradığım kız diye bir şey yok .kişi çevresinde ne kadar kız varsa o kadar kişiyi tanıyor ama bu alanın ötesinde daha bilmediğimiz kimler var ? sırf bu alanın dışını merak ettiğim için kızlara ilgi duymuyorum ? peki siz iligi duyuyor musunuz yoksa sadece ben miyim ?

Güncellemeler:
bu soruyu sormamın nedeni ?mühendislik okuyorum. bilim daima daha ötesini düşündüğü için bu noktaya geldi... yani bu çemberin dışına çıkıldığı zaman daha mükemmele ulaşılmaz mı ? sen ne kadar kişi tanıyorsan sen o kadar kişisindir. kısacası

0|1
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yoo bencede düşünce olarak çok iyi düşünüyorsunuz bencede erkekler böyle olmalı.. Erkek dediğin böyle olmalı bence.. kız peşinde koşmamalı herşeyi akışına bırakmalı ve çıkmayı düşünürken bile aslında çıkmak değilde ben bu kişiyle evlenebilirmiyim düşücesiyle bakılmalı..

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bişey anladıysam arap oluyum.

1|1
    0|1
  • kız eli naz evi :D

0|0
    0|0
  • bende öyleyim birde bunu arkadaşlarıma ve aileme anlatsana rahat bıraksınlar beni bende böyle mutuyum

0|0
    0|0
  • benımde bu zaman kadar elıme erkek elı degmedı.niye dersenız cırkınlıkle alakalı bı durum degıl bu gunahı bılen bu tur işlere kalkışmaz.kendını evlenecegı ınsana saklar bu kadın olsun erkek olsun namus onemlı denılıyor ama bunu cogu ınsan yapmıyor yapamıyor nefsıne yenılıyor bı cok hata ıslıyor Allah ıslah etsın umarımen kısa zamanda dogruyu gosterır.

0|4
    1|1
  • 20 yasindayim ve kizim ayni durumdayim senle kafamda bi tip yok sevgilim olsn diye birine evetde demem oyle iste

0|1
    0|0
    • al benden de o kadar

• hmm yok ben burda dogdum yani belcikada

• ben belcikada dogdumda burda 20 yildir tek iki tane yakisikli erkk gordum hic gzl degiller :)

Erkekler Ne Diyor 14

• aynen kardeşim bende bluetooht gibi oldum kapsama alanıma girene ilgi duymaya başlıyorum

0|1
    0|0
  • aga ne diyosn :))

1|1
    0|1
  • Dostum, bu durum Mühendislerin ortak problemi.. Benimde okuduğum dönemlerde aklımdan böyle düşünceler geçiyordu...

0|1
    0|0
  • arkadaşım , en doğru yoldasın ŞEYTAN ŞAŞIRTMASIN... şeytan insana günahı , hoş güzel çağdaş olarak gösterir.. ama öyle değildir . Nefisini gençken kollayan erkeğe hayranım der bir zat , ALLAH YOLUNDA DAİM EYLESİN...

0|1
    0|0
  • eli elime değdi de hem ben yandım hem Candyy:))

möyendis feyzo kardeş eli eline deince deişiklik olursa haberimiz olsun:)

0|0
    0|0
  • çemberin dışına çıkma çemberin içine gir ...yaşın 23 naptııın sen korkularını yen ilgi duymuyosan hormanal bozukluk vardır...duvarları delmemişin şaşştım :S

0|0
    0|1
  • kız elini tam olarak nası deniyorsun panpa sen ben anlamadım..bi tür yemek ismimi bu...kız eli hiç denedinizmi ne lan...biri beni de aydınlatsın..komik mi güleyim mi?

0|0
    0|0
  • Sende bi sıkıntı var bayanlara ilgi duymuyorsan erkekliğinden şüphe etmelisin.

0|1
    0|0
  • gay mısın olum sen :) nıye ılgı duymuyon ... en kısa zamanda bı sevgılı yap kendıne kor topal neyse yuzune bakılır olsun ama gıt bı dudak dudaga gel ondan sonra ılgı duyyonmu duymuyonmu sonra tartısırız ... bu arada sana tavsıyem cekıngenlıgı bırak

0|1
    1|3
  • Durum kritik hormonlarına nasıl söz geçiriyorsun

0|2
    0|2
  • çok sakat bir soru sormuşsun.allh yardımcın olsun :D

0|1
    0|0
  • onlar hikaye. kız işi hendeseyle ölçülmez.

0|0
    0|0
  • haklı olabilirsin

0|0
    0|0
  • ben de birlikte olduğum kızlar haricinde daha tanımak istediğim milyonlarca hatun olduğunu düşünüp sinir oluyorum .. ömür yetmez :(

0|2
    0|1
    • Güncelleme: içgüdüsel olarak bilime uygun hareket ediyormuşum .. şaşırdım ama mutlu da oldum ..

Yükleniyor...