Sizin de onun gözlerine bir müddet bakmanızdaki sebep nedir?

Bu ankete katılın:mutlu edin sizde mutlu olun (bayanlar kızın yerine erkek düşünebilir)

okul/işyeri/üniv/lise'de kantinde oturan, daha öncede dikkatinizi çekmiş olan bir kız gördünüz. siz onun önünden geçerken o kız size, siz gözünüzü çekene kadar, baktı (böyle -> ) link

sizin'de onun gözlerine bir müddet bakmanızda ki sebep nedir?

eğer ondan önce gözünüzü cekmişseniz nedendir ?

• Kızı beğeniyordum zaten, hele şükür bakışını yakaladım bende bakıyım dedim, sonra neyapacağımı bilemediğim için ilk önce çektim gözümü
    33% (2)22% (2)27% (4)Oy Ver
  • Bu kız bana bakıyor hayırdır inşallah, dur bende bakayım zevkine ...amann bişey olduğu yok ne bakıyorum ki der çekerim
    17% (1)22% (2)20% (3)Oy Ver
  • O da ne, kız bana bakıyor,güzelde, bakışından etkilendim, gözümü çekemedim...dur ya böyle bön bön olmuyor başka birşey yapmam lazım der çekerim gözümü
    17% (1)56% (5)40% (6)Oy Ver
  • Aa kız bana bakıyor aşık mı ne? beğendimi acaba? dur ya bakıyor diye beni de hoşlandı falan sanacak, ben beğenmedim,çekmem lazım gözümü
    33% (2)0% (0)13% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• ona bana bakarken ben de ona bakarsam, önce meraktan olur.bakmaya devam edersem hoşuma gitmiştir.ondan önce gözümü çekersem utanmışımdır.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• okuzun trene bakdıgı hep aklıma gelir bi de oha ayakta yedi (afbuyurursn umarim) gibilerinden hangi erkek dusunmez,hos ask da akıl yoktur ya ,ben de katiyen bakamam senini ist sekil,olmaz abi ya yerler bu kızlar her kusun eti yinmez ! :D

Bakiyosam ki bu kesin dikkatimi cektin demek(tir-birine benzetmyrsm vs vs:)isterken dikkatin bende olsun der gibi keskin bakıslarim bana zarardir bi ihtimal karsimda dondurma olmadikca.Dipnot turk erkeklerinin bilhassa en farklı yeri gozlerimizmis yani keskin bakıslarimiz ! Eyvah eyvah ;)

Aaval aval (dip dibeyken bi de) cocuk nassi baksin be guzel.Begenmeme arzulamama meselesi olarak gorme biraz tarz meselesi gibi,2 suzersin gozlerinle selamlarsin hatta devam ediyosa ufak ufak opucuk bile verirsin de (desene iyi bakmyrsun yoksa ayakta ask seninkisi dedin gibi:)dicem herkes biliyo evde naptıklarini sevgililerin de ; tanımadigin birine herkesin icinde ,ben romantik mi dilim yoksa ...neyse...bana oldum olasituhaf gelmistir hos cok fazla eksizligini duymadim,cok kızan olmustur belki bana napim abi ,bi tanidik yardimiyla gozlerin cok degisik miş demek inan cok daha kolay hatta bazen o da olmazsa 1 dk nizi alabilir mydm cesaretini gostermek bana daha gussel gibi geliyo ...inan dısardan beni tanımayanlar acaip cesur ,%1milyon guvenli falan sanırlardi 17-22 civarinda ama bi de bana sorun kulli yalan )) birinde işletme fakultesine daldım goya kızla tanıscam bi anlatsam yerler kadar yatar 2 gun gulersiniz ))) nolduysa tesaduf okulun kapısında gordum yurru git iste laen yok dicek doncen deyip 1 sn bile dusunmeden bodozlama direk hızlı adımlarla,1 dk nı alabilme imkanım olabilir mi demez mym,kız tamam bana 1 sn verir msn demez mi !? o ana naptigimi inanin bilmiyrdm beynim iptal olmustu gayipten biri sanki beni kontrol ediyodu buyulenmis gibi sesim de ole buz gibi aslında anlatilmaz işte :D ,abi zor bu erkeklerin işi zor ! zor !

neyse anladin umarim,sıklari da simdi okudum olay C sikki ,eger gozlerin sen guzelsen bi de ...abi hayal ettim canım cekti ,eyvah eyvah ,kızım artık okul falan da yok oldu mu simdi ! :D

0|0
    0|0
    • ayirdigin zamann ve ilgin icin tsk ederim. evet anladim. peki hoslanma olmus olabilirmi erkek acisindan? bu olaydan sonra tekrar ayni ortamda bulunma olduysa erkek bakmiyorsa ne diyebiliriZZ?

• neden iptal oldun gayet mantıklı söylediklerin. bencede tadını çıkarıyo yada abaza sanmasın diyorda hoşlanma yokmudur varmıdır sence ?:)

• olabilir de olmayabilir de ,ama linkteki kız baksaydi heralde ben yalan solesem gozlerim solemezdi ;) , peki ounden gecti ... ya sonraki tavırlarini nasil gozlemledin?dikketini cekmişsen biraz daha dikkatini cek o zaman:git saati sor bi sey sor bakalim o zaman kesin belli olur :D

• güzel yada cirkin olması onemli değil. benzer pozisyonda belirtilen türden bakıslar her erkegi etkilio kanımca. eger kız bakmıssa erkek de bakar neen derseniz kz güzeldir yada soyle bi durum war oyle bakan bi kız erkeginkendine güwenini artırdıgı için bakmaya dewam eder hatta oyle ki az daha baksa ukala ukala yanına gidilebilir kızın:D

0|0
    0|0
    • :D kıdan ister istemez hoşlanır diyorsun yani :) ?

• bakan kız boyle bı seyse boyle bakıyorsa her ınsan evladıda normal olarak bu kıza bakar çogu erkekte etkılenır ama lız ve bakıs bu olursa

0|0
    0|0
    • etkilenir ama uzun süre bakarmı? hoşlnmış diyebiirmiyiz?

• normal bı erkekse dıyebılırız kendım ıcın soyluyorum sansımı denerım kacırmam

• "ne bakıyon olim, ağzını kırdığım" demek lazım..

0|0
    0|0
    • bir bayana ? itici :)

• katlyrm gibiyim biz baksak kendini bi sey sanıyo sanki istemeye gelcez hemen :) abi okuz gibi bakıyolar ya! (tanıdık kızlardan en cok duyduugum erkek sikayeti) bazen bi de eklerler o kadar milletin icinde bi de (ulaen kızlar bakana bi ayri bakmayana bi ayri tokat:). Abartmıyorum birinde kız en az 10-15 cm uzun rahat 20 kg fazla cocuktan yufffff yapti dedim geyigine bi kıza yapiyo ben de tebessum ettim haliyle baktim kızın gozleri buyudu,ohha dedim hapisten mi cıktı bu? :D

• Aboo,kızda güzelmiş,Kızı beğeniyordum zaten, hele şükür bakışını yakaladım bende bakıyım dedim, sonra neyapacağımı bilemediğim için ilk önce çektim gözümü tam benlik cevap,Ruh ikizim misin yoksa sen

0|0
    0|0
  • önce inceden bi gülümsersin sonra uygun bi mazeret bulup muhabbet başlatırsın :D

0|0
    0|0
    • yukardakilerden seçmedin ama :(

• ünide oldu. bayan için ne kolay? konuş deme sakın altıms ederim :D

• ünw de daha kolay :D bayan için bi erkeğe yanaşıp tanışmak daha kolay :D niye canım :D ne var bunda :D biri senle tanışmak için gelince paçalarına mı bakıyosun altına etmişmidir diye :p :D

• Bu kız bana bakıyor hayırdır inşallah, dur bende bakayım zevkine ...amann bişey olduğu yok ne bakıyorum ki der çekerim

0|0
    0|0
  • Öylesine bakarım tanımadıktan sonra ne işim olur .. Kanaatindeyim ..

0|0
    0|0
    • öylesine uzun süre? yani bir müddet ?

• Ya o benle ilgili .. bana bakan birine uzun süre bakarım yüzünü benden çevirene kadar .. öyle bir huyum var :D sonrasında gülerim zaten :D

• hahah :D valla bu durumda o çekti gözünü ilk. neden sence? gözlerini çekmeyen biri olarak ne dersin bu duruma ?

• ben hala bakıyorum..nasıl bir güzellik.o resimdeki kızın adı ne bilen söylesn.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• B dedim. Bakıp geçmek zorundayız sonuçta yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
    • ama hep karsilastigin biri ise?

Yükleniyor...