İstanbul Boğaz Köprüsünde İzmir Ksk nın bayrağının asılmasını nasıl karşıladınız?

Mütevazi bütçesiyle dev bütçeli İstanbul takımlarını geçip basketbolda şampiyon olan İzmirin Karşıyakasının bayrağının Boğaz Köprüsüne asılması için talebi olumlu karşılandı.

İstanbul Boğaz Köprüsünde İzmir Ksk nın bayrağının asılmasını nasıl karşıladınız?

• Bayraklarını asmaları gayet doğal
    69% (9)80% (16)76% (25)Oy Ver
  • İstanbula asmaları kışkırtıcı
    31% (4)20% (4)24% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 12

• http://www.youtube.com/watch?v=KzXoc0c2aQ4

Kaf Kaf Kaf Sin Sin Sin Kaf Sin Kaf Sin Kaf!

Bir Malatyalı'yım Zira Karşıyaka'ya Karşı Sempatim Var. Bir Çok Spor Dalında Sporcusu Var..

0|0
    0|0
  • A dedim doğal karşıladım Karşıyaka bayrağının kışkırtıcı bir yanı olduğunu düşünmüyorum açıkcası GS şampiyon olduğunda baya asılı kalmıştı bayrağı o daha çok kışkırtıcıdır yani :)

0|0
    0|0
    • Gs nın İstanbul da aşılması gayet doğal üç büyükler yıllardır bu geleneği sektirmez

• Doğal işte ama bir ara bayrağı kesmişlerdi tekrar astılar daha çok rahatsız ediyo yani onu demek istedim Karşıyaka bence doğal.

• Bayraklarını asmaları gayet doğal

0|0
    0|0
  • Ben bir BJK li olarak izmirde yaşıyorum burada GS FB BJK şampiyon olunca dev baytak asiliyor da KSK ve veya diğer takımlar şampiyon olunca İstanbul'da neden bayrak asilmasi kışkırtıcı olsun ki? 😯

0|0
    0|0
  • herşeyin altında bişey aramamak gerek. sonucta İzmir de bu memleketin şehri karsıyaka da bu memleketin takımı. Basket macında bize karsı tutumlarından dolayı hiçbirşekilde tebrik etmesem de asılabilir asılmalı.

0|0
    0|0
  • her branşda başarılı olan her takımın hakkı..
    Birer hafta asılı kalsın her takımın.

0|0
    0|0
  • gayet doğal

0|0
    0|0
  • Adamlar hak etti

0|0
    0|0
  • izmirde köprü olmadığındn normal :D

0|0
    0|0