Size böyle bir şey yapılsa içinde ne konular olsun isterdiniz?

Sorum erkeklere öncelikle askerdesiniz ve size bir defter yazılıyor hem ani hem duyguların olduğu bir defter sevdiğiniz insandan. Hangi konuların olmasını isterdiniz mesela hayaller mi yoksa özlemler temalı konular mı? Kızlar sizde yazdıysanız böyle birşey neler hakkında yazdınız söylermisiniz? Defterde herşeyi yazdım fakat biraz değişiklik olsun hemde hemen defteri bitirmek yollamak istiyorum ondan soruyorum lütfen ciddiye alın sapık şeyler yazmayın!

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• özlemlerle başla

hayallere doğru ilerlet

beklemenin bile güzel oldugunu söyle

1|0
    0|0
    • Hepsi yapıldı onların :)

• rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu

tekrardan allah kavustursun ve mutluluklar

ayrıca carsısına yada ziyaretine gidebilirsin ankara ufak bir şehirdir istanbuldan 5 saat

şehrin çok uzak değilse bi hafta sonu ayarla bişi derim

• Teşekkürler Amin ama gidebilme gibi sansım yok ailemden dolayı malesef.

Erkekler Ne Diyor 14

• içinde sevgi olmalı anı olmalı hastet olmalı özlemin kokusu uzaktan gelmeli bunu hissedebilmeli mutluluk olmalı hüzün olmamalı sadece birlikte olmamanın hüznü olmalı

1|0
    0|0
  • onun size verdiği çiçeği gülü sayfaya yapıştırıp "aşkım bak şu gün bana verdiğin gül :)seni seviyorum" yaz yanınada

1|0
    0|0
  • banada mektup gelirdi güncel hayattan hayallerden herseyden bahsederdi herhangi birsey dahi olabilir özgürsünüz o konuda

1|0
    0|0
  • deftere genellikle bakacağı için otur askerde yapabilceklerini düşün yanındaymıssın gibi yaz mesela tarih at günaydın vss aksam gene yoruldun ama 1 gün daha azaldı tarzı..

1|0
    0|0
    • Güzel fikir teşekkürler zaten tarih yazıyorum saat yazmıyordum pek :D 1-2 kere yazdığım oldu ama onun yanındaymış gibi şiir gibi yazabilirim.

• okeyy bol sanslar sana..

• teşekkürler

• şafak kaç sen onu söyle :D

1|0
    0|0
    • 250 civarı falan :D

• :D senin için kolay biter de ona varya 4 yıl gibi o 250 gün :D her gece okuyacak yazık yaa :D askerliğim geldi aklıma :D zor valla :D

• ee tabi ona daha zor olur :D benim gene oyalancak birşeylerim oluyor :D

• hem ozlem hem hayal etmek şuda unutulmamalıdır kı sadece hayal yetmez özlemını hıssedıp onu hayal edıp sankı yanındaymıs gıbı elıne kagıt kalemı alıp başlarsın sevgını dıle dokmeye ...ıste o zaman özlem ve hayalin aynı satırlarda gerçeklesmıs olur

1|0
    0|0
  • Madem askerdeyim ana temasının özlem ve kavuşmak olmasını isterdim. Daha da ayrıntıya girmek istemiyorum, sanırsam yazma işinin sonuna yaklaşmışsın.

1|0
    0|0
  • İçinde ne geliyorsa öyle yaz bence.. Daha içten olur.. Belli bir temada kalmamak daha güzel.. Belki bir cümle, bir dörtlük ve de uzun paragraflar gibi..

1|0
    0|0
  • Bu tarz şeylere hiç gerek yok. Çarşı izninin olduğu günü öğren ve o hafta onu kapıda bekle. Bundan daha büyük sürpriz olamaz onun için.

1|0
    0|0
    • Ailem yüzünden gidemiyorum elimde olsa yapardım kesinlikle bunu.

• Hayır malesef yok :(

• adına üzüldüm şanssız arkadaşım

• asker adam diyosun sapıkça bişey yazmayın diyosun 4 bilinmeyenli denklem buyrun

1|0
    0|0
  • ben çok sevdim göz bebeğim...

1|0
    0|0
  • Defeteri posta ile gönderme okurum valla

0|0
    1|0
  • evet okudum yıllar sonra hemde eşimden boşandıktan sonra ben askerdeyken yazdığı şeyleri okudum fena oldum ağladım.

1|0
    0|0
  • seks hayalleri ;)

0|0
    2|1
    • Askerideki denetim yapanlarda okusun sonra ne olur hali? Saçma sapan yazıyorsunuz ya

• osbir çekmekten bıkmıştır çocuk, askeriyeye bir uğra da biraz ateşini al :)

Kızlar Ne Diyor 1

• ne guzel sevmişsin sen öyle mutlu olun hep :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...