Alan sınavı geliyor? Tüm Öğretmen arkadaşlar kaç kişiyiz?

Selam arkadaşlar ,

Alan sınavının geleceğini hepimiz biliyoruz.. Ozellıkle ingilizce branşındaki arkadaşlarım alan sınavının içeriği sizce ne olur?

Edebiyat mezunu bırı olarak egitim fakültesinin derslerini koymamalarını umut ediyorum.. Sizin goruslerınız ve braşlarınız neler peki?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Mühendisler için de var mı böyle bi durum varsa yandık vala

0|0
    0|0
    • hayır yok... sadece öğretmenler ama ilerleyen yıllardada size el atabilirler..

• hımm inşallah el atmazlar 1 yıl daha=)

size allah kolaylık versin=)

• sanırım atmazlar bu ara öğretmenlere takıldılar kolay kolayda vazgeçecek gibi değiller.

Erkekler Ne Diyor 6

• Kimine göre iyi kimine göre kötü oldu.. Umarım adil ve geneli tatmin eden adam gibi bir sisteme kavuşur..

0|0
    0|0
  • Öğretmen değilim ama öğretmen olmayı çok çok zorlaştırıyorlar bu sınavları çıkartmakla beraber. Bir dünya atanamayan öğretmen var önce onları atasınlar bari sonra bu tarz şeyler çıkarsınlar. Veya adam öğretmen olacak ama okuduğu bölümden alım yapmıyorsun yapıyorsan da 2bin kişi mezun olmuş bekliyor sen gidip 15-20 kişi kadar kadro açıyorsun o zaman o fakülteyi kapat o elindeki 2 bin kişiyi erit sonra atamalarını yap. Allah yardımcınız olsun öğretmen arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • Sen formasyon mu aldın ?

0|0
    0|0
    • evt tabıkı..

• Hahah, şu an bu dediklerini benim sana demem gerekirken sen bana diyorsun ya gerçekten de çok ilginç. Neyse hadi uzatmayalım. Hayırlı geceler size.

• ıı geceler k. bakmayın.. bırden hızımı alamadım..

• kaç hektar dan girceniz sınava

0|0
    0|0
  • böyle bir öğretmenim olmadı hiç

0|0
    0|0
  • Aslan burcu musun?

0|0
    0|1
    • neden sordunuz

• boğayım.

• peki teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Alan sınavı dediğinin içeriğini bilmiyorum ama ben de bölüm okuyorum ve öğretmen olma düşüncem yok öğretmen olacak olan öğretmenlik okumalı, öğretmen lisesi mezunuyum ve o eğitim derslerinin ne kadar önem arz ettiğini gördüm. Eğer içeriğini doğru ayarlarlarsa alan sınavı olmalı, içinde eğitim dersleri de olmalı. Bölüm seçenlerin artık akademik kariyer için seçmeleri gerektiğini düşünüyorum 'en azından öğretmen oluruz' düşüncesi yıkılacaksa böylece bu sınavı çıkarmakla iyi yaparlar

0|0
    0|0
  • bende öğretmenim arkadaşım girmeyelim bu sınava anlaşalım hep beraber protesto edelimm...

0|0
    0|1
    • valla bende bilemedim..

• hayatımız sınav oldu zaten

• evet fen edebiyat fakültelerini kapatmakla başladılar bu işe. bi süre sonra sıra mühendislere de gelecek gibi. ama fen edebiyat fakültelerinin kapatılması öğretmenlerin biraz işine geldi bence. çünkü daha az mezun verecek artık ve yarış daha az kişi arasında olacak

Yükleniyor...