"Kadın dedigin..." Bu lafın açılımı nedir ne demek istiyor bilen var mı?

"Kadın dedigin taktınmı koluna yakışacak çektinmi duvara yapışacak" taktınmı koluna yakışacak onu anladıkta çektinmi duvara yapışacak ne oluyor mantığı nedir bilen varmı..:))

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Sen sorunca bende düşündüm ama cümlede bi sıkıntı var gibi gelmişti nete yazdığımda cümlenin aslında "kadın dediğin taktın mı koluna yakışacak, çarptın mı duvara yapışacak" olacakmış :) şiddet içerikli bir cümleyle boyut tamamen değişti:)

0|1
    0|2
    • böyle diyende var sen çorum sitesine bakmışın onların şivesi ooo:)

• Cevaba kısa sürede kavuşmak dileğiyle yorumları okumaya devam diyelim :)

• Caktin mi duvara yapicak onun dogrusu.

Hayir anlam veremedigim, o ablayi sen duvara caktin tammam.

Peki daha sonra koluna tekrar yakisiyor mu ben onu bilemedim.

0|2
    0|1
  • Kelimeyle anlatılmaz. link

0|2
    0|1
  • Duvar ve vücut arasında pastırma olma şekli kastedilmektedir. :/

0|1
    0|0
  • öyle erkek kaldımı yaa çeksede yapıştırsa duvara ahh ahh:))

0|1
    0|0
  • Zayif olsun mu diyor nedir ben anlamadim.

0|1
    0|0
  • alcaksın kucağına yapıştıracaksın duvara işte.

0|1
    0|1
    • ya bu gece ks kızlarına bişey olmuş hepinizin ayını ay başıda değil anlamadım ki hormanlar ana kumandanı ele geçirmiş bence bu laftan bile bunu algılıyosan..?

• İnsanın aklında birisi olunca işte böyle oluyor.Bi de arada özellikle kucak muhabbeti dönünce... cevabım bu oluyor. :)

• kucakmı:) anlıyorum tamam

• sen bakma bu laflara

0|2
    0|1
  • bilen varsa söylemesin

söyleyince zewki kalmaz

böyle bilinmezliklerle daha güzel (bence)

0|1
    0|2
    • neden ya bilmek iyidir neden bilmicez söyleyin kadınlar arasında bi sırmı bu durum açıklayın:)

• bir şeyi sonucu için yapmam yanlızca eylencesi için yasarım ama kanka olma fikri hoşuma gitti o ayrı

• evvet bak anlaşabiliyoruz özelde eklimisin sen bende mesaj at hemen kanka olalım olurmu?

• Aklıma lastik geldi

0|1
    0|0
    • ne alaka hacı?:)

• kadını duvardan duvara ucuracan vay bea:) eglenceli gözüküyor.:)

• :))

• hani öpüyo herlde öperkende duvara yapıştırıyo cırpınmıcak yapışcak hem bna hem duvara demek istemiş olabilir sanırım hahahah .d

0|1
    0|0
    • çok farklı bi bakış açısı ne içiyosan bende istiyorum:)

• kazanamazsanda çok bişey kaybetmesin emin ol ben iki üniversite bitirdim de ne oldu askari ücret liseyi bitir kpss den 70i gec katipliği hazılan 1 senede büyük ihtimal yerleşirsin 2bin tl maaş alır onunlada git özel üniversite ne istiyosan oku...

• hayırlısı yaa

Erkekler Ne Diyor 8

• Yani çekmek demek geri çekmek manasında tak koluna yakışsın , çek duvara yapışsın. Nasıl denir önlemek maksadında sana sadık manasında.

0|1
    0|0
  • yanlış yazdığın için bir anlama bağlayamaman doğal, lafın orjinalı şudur:

"kadın dediğin taktınmı koluna yakışacak, vurdunmu duvara yapışacak.." yani hanımlığını bilecek, sertliğede ses etmeyecek anlamında kullanılan hem mizahi hem hayvani erkek lafı..

0|0
    0|1
  • ben neden çektiğimi anlamadım:)))) sözü hiç anlamadım aten başı hariç:)

0|1
    0|0
  • esnek olacak anlamında,

0|1
    0|0
  • Ağzı var dili ,yok gibi bi şey.

0|1
    0|0
  • hiçbirşey anlamadım galiba sokak ağzı.

0|1
    0|0
  • "Çektin mi duvara yapışacak" değil usta, "Çaktın mı duvara yapışacak" denir... Yani "bi koydun mu duvarla bütünleşecek hatun olacak" demek isteyen kazma sapı arkadaşların lafıdır :))

0|0
    0|0
  • benimde kafama takıldı bu lafı yoksa bi kadınmı icat etti..:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...