Ben boksa gidiyorum ama herkes kick boks daha iyi diyo hevesim kırılıyo gerçekten öyle mi?

Düşüncelerinize ihtiyacım var :(

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sen neyi istiyorsan onu yap. Tercih meselesi. Bunu diyenler ne yapıyor acaba kickboksta bir phok bildikleri yok. Benim tercihimde Kickbox ancak herkes ayakları işin içine katmayı sevmeyebilir. O mantık abideleri sokaktaki dövüş için diyorlar, ayak kullanmak iyidir diye. Ancak zaten kendi mantıklarına aykırı hiç bir zaman sokakta kavga çıkarmak için yapılmadı bu sporlar..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• boks daha iyi boş versene sen :D belki sen de bir leyla clay olursun ha :D

1|0
    0|0
  • Boksa gitme sebebin ne ilerde kocanı mı dövcen

1|0
    0|0
  • bunun hevesle alakası var. kim ne derse desin sen kafanı takma. Eğer hoşuna giden boxsa onu yap.

1|0
    0|0
  • Bence boks daha iyi kick boks daha kompleks olduğu için ilerleme zor

1|0
    0|0
  • Mevzu olunca seni ararız numara bırak.

1|0
    0|0
  • Bosver kim ne derse desin

1|0
    0|0
  • ikiside işe yaramaz. bir osmanlı tokadıyla yapıştırırım seni yere... :)

1|0
    0|0
  • Ona bakarsan muay thai ve bir çok asya sporu boks'dan daha iyi eğer çok büyük bir cüssen yok ise muay thai'ye gitmeni öneririm eğitim zor ve uzundur ama en iyisi odur.

0|0
    0|0
  • Evet öyle canım

0|0
    0|0
  • adamın azını burnunu kıra biliyosan fark etmez

0|0
    0|0
  • hiçbir dövüş sporu bir diğerinden daha iyi değildir. önemli olan o sporu ne kadar iyi yaptığındır.

0|0
    0|0
  • Aralarında çok bir fark yok. Zaten kick box'a gidince bacaklarını direk açamicağın için ağırlıklı antrenmanlar box olucak yine ama kick kox candır :d

0|0
    0|0
  • oyuncak değil şu sporlar teallahımmm

0|0
    0|0
  • Kurabiye daha iyi

0|0
    0|0
  • Onları dinlemene gerek yok ki boksu seviyorsan devam et :)

0|0
    0|0
  • ikisini de sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Neyi seversen o guzeldir

0|0
    0|0
  • Tekvando daha iyidir :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben Kick boks yaptım boksda sadece eller kollar çalışır ama kick boks da eller kollar da dahil bacaklar basenler falan çalışır güzel kilo verdiriyor o yüzden yine de sen bilirsin

0|0
    0|0
    • Kilolu deilim :)

• Kilolu değilsen kas yaparsın senin tercihin kızlarda kas pek hoş durmuyor bence sen boksa devam et

• Tamamdırr :)

Yükleniyor...