Spor olarak tercihiniz nedir?

Şuanda yapıyorsanız yaptığınız spor veya sonra yapmayı düşündüğünüz spor nedir? Size yararı neler oldu? / Ne yararı olacağını düşünüyorsunuz?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• soru biraz saçma olmuş spor bir ihtiyaçtır.. fizigin bozuksa fıtness ile şekil yaparsın.. zekan düşükse santraç ve briç ile spor yaparsın.. kişisel gelişime ve omuzlarının dik durması için yüzme yaparsın.. yok zevkli bişeyler olsun diyorsan ve yanlızsan dart tahtasınla oynarsın.. önemli olan senin ihtiyacını bilmen ve ihtiyacına yönelik zevk alacagın sporun tavsiyelerini istemendir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bisiklet

1|0
    0|0
  • Trekking , Yüzme her türlü doğa sporu bana dinlendirici çok iyi geliyor.

1|0
    0|0
  • Bisikletimi spor olarak gormek istemiyorum o benim dostum hicbir spor dalina degismem. bir de bodybuilding var tabi..

1|0
    0|0
  • Ağırlık çalışıyorum uzun bir süredir. Öncesinde kick box ve box yaptım futbol oynadım :) Kendin için soruyosan bence crossfit yap

1|0
    0|0
  • Basketbol oynadım uzun süre. Gayet yararlıydı.

1|0
    0|0
  • Bodybuilding &Fitness

1|0
    0|0
  • Vücut geliştirme spor salonu faaliyetleri ve yüzme. Vücudum düzenli ve insanı rahatlatıyor

1|0
    0|0
  • Freerunning yapmayı istiyorum ama şuanda mümkün değil sanırım

1|0
    0|0
  • kick boks

1|0
    0|0
  • Yüzme genel olarak vücudu çalıştıran çok iyi bir spor. Kişisel tercihim basketbol :D

1|0
    0|0
  • Body yaptm biraz şu an evde devam ediyorum
    İleride boks düşünüyorum

1|0
    0|0
  • şınav-barfiks-mekik tarzı şeyler yapıyorum bu aralar askerliğe hazırlık :)

1|0
    0|0
  • fıtness

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Koşu ve yüzme.

1|0
    0|0
  • Voleybol / fitness. Hem sağlıklı bir vücut, sağlıklı bir yaşam, hem de küçük yaşlarda başlandığında spor tam bir disiplin ve her alanda başarı sağlıyor

1|0
    0|0
  • sadece squat falan yapiyorum

1|0
    0|0
  • Fitness'a bugün başlıyorum

1|0
    0|0
  • ben cumartesi galatasaray spor okuluna başlicam kendimi voleybolda ilerletmeyi düşünüyorum çünkü oynamayı seviyorum bugune kadar birsürü eyle uğraştım yüzmek basketbol filan ama en çok sdiğim voleybol

1|0
    0|0
  • Snowboard.

1|0
    0|0
Yükleniyor...