Fitness kavgada gücü azaltıyor bu nedir?

Fitnessa gittim 5-6 ay falan. Güçlendim doğru ama kavgaya girdiğim an 1 dk da hemen yoruluyorum dermanım gidiyor, bu nasıl iş ya? napacam?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum ben Muay Thai ve Fitness yapıyorum. Fitness'ı bütün profesyonel dövüşçüler yapar başka çareleri yok çünkü. Kasları güçlendirir ancak senin için kavgada pek işe yaramayabilir. Çünkü kaslarının vuruşa eğilimi yok, kaslarını dövüş sporlarında eğitmen lazımki o zaman kavgada o kaslar işe yarasın. Yani fitness yanında boks falan yap, tavsiyem bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bütün kasların harekete geçiyor cogu gelişmiş oldugundan daha cabk yoruluyorsun enerjin falan gidiyor
    :D şu an mantıklaa yazdm bunları :Dd

0|0
    0|0
  • gitme artık

0|0
    0|0
  • Kavga etme konuşarak hallet sende

0|0
    0|0
    • bazıları konuşarak anlamıyor

• Peki sen bilirsin

• eyvallah anlayışın için

Erkekler Ne Diyor 7

• sacmaymıs

0|0
    0|0
    • saçma veya mantıklı. sorduğum soruya cevap veriyor musun? vermiyorsan uza.

• fitness derken vücut geliştirmeye yönelik çalıştığını varsayıyorum. Beklenen birşey. Kas hacmiyle güç aynı şey değildir. Hatta kas hacmi yükselince güç azabilir. Sende de bu olmuş.

0|0
    0|0
    • eskiden böyle değildim ben aynen yorum doğru bence ama eskisi gibi olmak istiyorum

• program vesaire var mı sende

• Nefes kontrolün yoktur

0|0
    0|0
  • Kas gücü iyi dövüşmekle eş anlamlı değil. İyi dövüşebilmek için kas gücünün yanında esneklik, hızlılık ve içsel güç de gerekli.

0|0
    0|0
  • Esneklik ve dayanıklılık az

0|0
    0|0
    • bilmiyorum anında kesiliyorum sigara vsde tek tük pek yok yani

• Aksine, yumruk atmasını bile bilmiyorsun dur kessin..

0|0
    0|0
    • anlamadım?

• kendimi bildim bileli her sporu yaptım d/j, muay thai fitness güreş. şimdi bana dövüşmeyi bilmiyorsun diyorsun? en son fitnessa gittim o bitirdi beni. gücümü almış benden resmen o spor

• Önemli olan o sporlar ile birlikte düzenli fitness ve kondisyon antrenmanları yapmak.. bir tek fitness yaparak bir yere varamassın devam etmezsen bildiğin bir kaç şeyide unutursun.. Yorulmana gelince bende fitness a gidiyorum düzenli kickbox da çalışıyorum artı olarak da bunları yapıyorum https://www.youtube.com/watch?v=s2XdUFxR6B4 İlk yaptığımda 28. dakikada nefes filan kalmadı 2-3 gün yüriyemedim nerdeyse...

• Kas Kütlende artış vücutta hantallığa sebep oluyor bunu antrenmanla dusurebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...