Anabolik Steroid kullanan varmı? Yardımcı olabilirmi? Cok hafif bir kür yapmak istiyorum?

istanbul_yakışıklısı
Arkadaşlar cok önceden yapmıştım spor. ŞiMdi başlayalı 50 gün oldu 6 tane supplement kullanıyorum. İyide besleniyorum et yumurta vs.
Optimum whey
Multipower bcaa
Animal pak
MuscleTech Casein
BSN no xplode
UNiversal amino 2700
Bunlar suplementlerim.
50 günde soğul 34.75 kol ölcüsünden soğuk 37.75 e cıktım. Sıcak 39 oluyor. 9 kilo aldım. Kas hafızasından dolayı hızla ilerliyorum. Ama bıraktıgımda 41 di kolum 6 yıl önce soğukken. Sigara alkol gece takılmacaları falan mahfettim kndmi :/ şimdi anabolik steroid kullancam ama yardımcı olabilcek olan var mı cok hafif bir kür istiyorum. Öneriniz varmı? Maddi sıkıntım yok kaliteli bişi olsun mümkünse.
Güncellemeler
+1 yıl
http://i.hizliresim.com/YBG2Jk.jpg
@iriyarı1500 mal bu hacı şu an :))
Anabolik Steroid kullanan varmı? Yardımcı olabilirmi? Cok hafif bir kür yapmak istiyorum?