Protein tozu ve aminoasitlerle ilgili?

Gercekten uzman olan cevap versin protein tozu ve aminoasitler zararlimi vucutta sarkma yaparmi kullanan bilen var mı ve evde spor yapiyorum kullanmam icin spor salonu sartmi

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Oncelikle 1 yilini doldurmamis sporculara onermiyoruz, kullanmak istediginizde beslenme ve antreman programinizi duzenlemeniz gerek sarkma konusuna gelince alakasi yok neden sarkma yapsin hizli kilo alip vermiyosunki sen kas gelistiriyosun sarkmaz sarkmasinin onunla ilgisi yok evde de calisabilirsin ama spor salonu cok cok daha iyi cunku planli programli calisirsin ve bu onemlidir ama bana sorarsa n supplementi bir yildan once kullanma cunki vucut kendi gelisimi sagliyor bir yildan snra bu gelisim yavasladgi icin suplementlere yoneliyor insanlar aeni şu an sadece duzgunve kalitelu beslenmen gerek ve planli programlu antreman yapmab gerek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• Protein tozu zayıflara kilo aldırmak için üretilmiş bir nevi ilaçtır. Spor yapmazsan sarkma olur. Ayrıca spor salonunda bir uzman tarafından çalışırsan faydasını görürsün evde pek bişey olacağını zannetmiyorum.

0|0
    0|0
    • spor salonuna vaktim yok kaslarımı kasınca belli oluyor onun haricinde belli olmuyor ne yapıcam ben

• Eğer vücudun sporda yorgun düşüyorsa protein kullan

• Ee yani. dusuyo. biraz. sisirsin. iste. oyle ben. yarismaya katilmicam sonucta hani biraz gostersin kaslarimi

• Survivor Hasan Bilir..

0|0
    0|0
  • Fazlası karaciğeri bozar
    evde spor yapıyorsan hiç bulaşma hatta salonda yapıyorsan bile bulaşma boşa paran gider hiç bir etkisi yok
    sonuçta kimyasal ve kanseri tetikler
    doğal beslen
    o ilaçların hepsi kandırmaca

0|0
    0|0
    • peynir altı suyundan yapılıyomuş nasıl kimyasal oluyo yediğimiz et yumurtada kimyasal kanser yapar ozaman

• eee nasıl kasları geliştiricem peki

• sen hiç şarküteride hap şeklinde satılan peynir gördün mü?
      İyi beslenirsen gelişir bizde 20 yıldrı spor yapıyoruz

• Güzel kardesim canan karatay hoca efendiye göre zararlıymıs yurusun gitsin bu ürünler natural dır kullanabilirsin ama kullanmadan önce bir spor hekimiyle gorus içinde bisey kalmasın herseyin farlası zarar fazla kullanma

0|0
    0|0
    • Fazla derken bir kutu alip kullanicam

• yapmaz ya inanmayın ben onları kullanıp spor yaparak tam 20 kilo aldım taş gibiyim :)

0|0
    0|0
    • Kilomuuu ben kilo. vermek. istiyorum. kardes. ne. ilo almasi

• Marka onerirmisin

• Multıpower yağ yakıcılar çok iyi ya da weider

• Zararı var çalışma bırakıldığında sarkma yapar ilerde kanser tehlikesi var

0|0
    0|0
  • Hayır herhangi bir zararı yoktur

0|0
    0|0
Yükleniyor...