Ne olduysa, ne yaşandıysa, neler paylaşıldı ve neler bittiyse artık...birisini hayatınızdan çıkarttınız mı?

sevgiliniz,arkadaşınız veya çok iyi bir dostunuzdu ama artık hayatınızda olmaması gerektiğini yada sizin onun hayatında olmamanız gerektiğini düşünüp onu hayatınızdan çıkartığınız yada onun hayatından çıktığınız birisi odu mu hiç?

benim asıl merak ettiğim şu;onu buna nasıl ikna ettiniz?yani onun bu durumda tavrı ne oldu?

bu tür bir durumda hiç bir geri dönüş olmaz mı acaba?yani bütün köprüler yakılmış mı oluyor...insan kaybetmek hatta iyi bir dostu arkadaşı ve sevdiğin birisini bile bile kaybetmek nasıl bir duygu?sonuçları size neler katıyor veya sizden neler alıp götürüyor...?

not:şu anda tamda böyle bir karar aşamasındayım ve yaşamış arkadaşların tavsiyeleri tarafımdan gayette ciddiye alınacak.bilginize...

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• evet 1 kez oldu.dusundum bazı davranısları benım yetıstırılme seklıme uymuyordu mesela ona gore bır erkekle bır bayan tatıle gıdebılırdı aynı yatakta yatabılırdı alkol sıgara ona gore cok normaldı 27 yasında olmasına ragmen evlılıgı dusunmeyen bırıydı bana uymuyordu bende uygun bır dılle soyledım pekı dedı en azından gururlu cocukmus aradan 2 hafta gectı aramadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yakın bir arkadasımı dostluktan çıkardım.(1 yıl önce)

Neden bana karsi saygısızlık oldu.Once kültürlü ve bilgiye merakli biriyken kötü arkadas cevresine girdi ve değişti onun icin gercekten cok şey yaptım ama beni dikkate almadı.Bende onu arkadas listemden sildim.

Bu kararimi onunla paylasmak ihtiyaci duymadim acikcasi.cunku o benimle konusmayi artik hak etmiyordu.İlk gün cok üzülmüştüm ve evden dışarı çıkmadım.daha sonra her şey gecti... bana sadece olarak tecrübe ve daha cok zaman kazandırdı o arkadasım o yüzdende ona huzur ve sevgi diliyorum.

0|0
    0|0
  • evet oldu bi çok kez ve hepside geri dönüp özür dilediler bende bittimi biter :) bu kapı gidene bidaha açılmaz kapadım o defteri bidaha yazılmaz kıymetimi bilen bilir bilmeyenle işim olmaz ):

safhjksg :D

0|0
    0|0
  • güvenmek yıllar alır kaybetmek ise;saniyeler..

her tercih bir vazgeçiştir.

0|0
    0|0
  • çok oldu çok.

bugün de misal oldu, bazen edepsizce bazen anlaşmalı.

bi şekildie puf oluyor işte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Uzun yıllardır bana en yakın olan iki arkadaşımı da birer yıl arayla bazı nedenlerden dolayı hayatımdan çıkardım, daha doğrusu hayatımdan s.ktir ettim..!

Kırmızı çizgilerim var, kolay kolay silmem ama silersem de geri dönüşü yoktur. Sen de öyle yap..!

0|0
    0|0
Yükleniyor...