Hayatı ne zaman anlarsın biliyor musun yalnız kaldığın zaman

Hayatı ne zaman anlarsın biliyormusun yanlız kaldığın zaman. sözünden ne çıkarıyorsunuz arkadaşlar acaba?

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• Yalnız kalmadan hayatı anlayamayacağını çıkartttım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• yalnızlıgın onemını :D

0|0
    0|0
  • Şuan benim olduğum gibi

0|0
    0|0
    • ya arkadaş merak edıyorum ınsanlar neden bu kadar yanlız acaba soyledıklerımde dogrumuyum dıye hıssedıyorum kendımı

• Aklıma gelen;

Seni tanımadan önce yalnızdım, seni tanıdıktan sonra hiç kimsem kalmadı ..

0|0
    0|0
  • şu an benim yasadiğimi anlatyio

0|0
    0|0
    • şimdi soyle soyleyım arkadaşım sana gerçekten eyerkı bır gun arkadaşın olmazda tek kalırsan soyle etrafına bak derım arkadaşların gerçek arkadaşmı eyer mantıklı dusunursen hayatta (dost) arkadaş kavramı gerçekten cok farklı canını sıkma yani arkadaşım yok diye.

• zaten yanlızım bugune kadar yanımda kimse olmadıki düşünen olmadık i

• kendıne kabul ettdırysen ne mutlu sana arkadaşım gerçekten gonulden tebrik edıyorum seni.

• bir kere de bize sormayın da deneyin arkadaşım ya :/

0|0
    0|0
    • hayır ben 2 senedir arkadaşım yok ve free takılan bir insan olarak açtım konuyu gerçekten fazla arkadaş fazla dert eyerkı bir gun arkadaşın olmassa soyle baktıgın zaman arkadaşın ne oldugunu anlarsın.

• peki sana yaşadıgım olayı anlatayım bir gün dershanede oturuyorum ve işte 5-6 arkadaş toplanmış muhabbet ediyo işte gülüyolar felan dersten konuşuyolar ve bende merak ettim ordan bir arkadaşa sordum alımlı ve yakışıklıydı sadece şu soruyu sordum ona sen gerçekten gülerken içtenmı guluyosun dedım ve sustu yani anlatmak ıstedıgım hayatta hiç bir şey gerçek degil sadece zaman geçmesi için yapılan sistemın oturttugu 1 kaç şey.

• haklısın ne desem boş şuan :/

Erkekler Ne Diyor 1

• hayatta yapa yanılız ve parasız kaldığın zaman ozaman ailen bile sana iyi bakmaz sen tabi bunları bilemisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...