Erkekler gözününde şatafatlı bir kızı mı, sessiz sakin bir kızı mı, nasıl kızları sever?

Erkekler diğer erkeklerin hayran olduğu gözönünde bi kızı mı sever yoksa daha bu tarz olaylardan dışarı olan hanım bir kızı mı?

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki daha sade daha az göz önünde .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bakımlı ve dürüst kızları..

1|0
    0|0
  • erkekte mekanizma öyle çalışmıyor genelde kızların karizma diye tabir ettiği ve erkekte bulunmasını istediği özellikleri erkekler kızlarda olsun diye diretmezler. Erkeğin hikayesi daha basit hoşlanır güzel bulur ve yakınlaşır.

0|0
    0|0
    • İşte başkalarının güzel bulduğu kızlardan mı yoksa kendi güzel bulduğu kızdan mı hoşlanır ?

• bak bide onay veriyo kendine xD

neyse öyle olsun

allah cezayi verecek diye bi kro şaka yaparım sana görürüsün gününi

• yok ya onu daha kaldıramam herhalde .d.d

• fit bakımlı ve şık bm görüşüm

0|0
    0|0
  • erkek hanım kızı sever

hanımlığı abartıp sevglisinin yanında rahat olmayan kızları değil

erkek kadınıyla gurur duymak ister

vaybe taş gibi hatun buna vardı denileni değil

0|0
    0|0
    • Bir arkadaşın sana gelip kız arkadaşın çok güzelmiş dediğinde ne yaparsın onunla gurur mu duyarsın yoksa bu hoşuna gitmez mi?

• güvenilir ve bakımlı.

0|0
    0|0
  • Bakımlı ve dürüst kızlar :)

0|0
    0|0
  • mutlaka hanım kızı daha çok sever...ama ileride evlenecek olursa yatağındada o zıvanadan çıkmış kızı bulmak isteyecektir...

0|0
    0|0
  • diğer erkekler hayransa ben kızı sevemem çünkü aşırı bir şekilde kıskanç biriyimdir ben onun o benim olmalıdır o kadar...

0|0
    0|0
  • çok soru sormayan kızları..

0|0
    1|0
  • erkeklerin yanında gezene kendi birşey sanan kızları boğasım gelir :)

efendi olsun yeterli

0|0
    0|0
  • İYİ

0|0
    0|0
  • ilgi çekmeli aynı güzel bir araba gibi

0|0
    0|0
  • bıyıksız kızlar ılgi cekıcı

0|0
    0|0
  • bakımlı

0|0
    0|0
  • Her kör satıcının kör alıcısı vardır, zorlamaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Bu durumu senden daha fazla sorguluyordur ve kızlar duygusal konulardaki değerlendirmelerinde daha başarılı ve öngörülüdürler. İlişkinizin iyi gitmesinin sebebi aranızdaki mesafe ve kurduğunuz bağın şekli olabilir. Eminim bu da aklına gelmiştir. Çünkü yazmak konuşmaktan farklıdır. İnternet ortamında kurulan hemen her iletişim birbirini anlamaya çalışma ve dinleme üzerinedir. İlişkinin düzenini sağlayan da bu. Umarım gerçektede bir araya gelir ve umduğunuz tarzda ilişki yaşarsınız.

0|0
    0|0
  • göz önünde bulunan kızlar -1 dir. öncelik hanımefendilerin

0|0
    0|0
    • Ama genelde erkekler ilgi çeken kızları tercih ediyor her yerde bu böyle değil mi ?

• herkez öyle sanıyor ama değil sadece o kızlar ön planda oldukları için öyle görünüyorlar ama değil hanımefendilerin talibi daha fazladır

• Anlıyorum teşekkürler

• erkekler güzel (seksi) kızları sever.

0|0
    0|0
    • Sadece güzellik yeterli midir sence ?

• ne kadar çok güzelsen gerisi okadar önemsiz. örneğin 18 yaşındaki p*rno yıldızları (altını çiziyorum; YILDIZ) gibiysen kişiliğin ve eğitimin rezil olsa bile erkeklerin neredeyse tamamı peşinden koşar. güzelliğin azaldıkça onu kişikle eğitimle falan kapatırsın. yine de güzellik herzaman ön plandadır.

• Herkesin düşüncesi farklı oluyor tabi.

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir bayan olarak söylüyorum bunu benim izlenimlerime göre kesinlikle;

--Kültürlü

--Nerede nasıl hareket etmesini bilen.

--Anlayışlı.

--Sabırlı.

--Sevecen ve güler yüzlü.

--Yargılamayan.

--Güvenen

Bayanları beğeniyorlar...

1|2
    0|0
  • diğer erkekler de hanım kız olduğu için o kıza o kadar ilgi gösteriyo belki ne alakası var ki bununla? Kendimden örnek verirsem güzellik göreceli ama fazla ilgi var üstümde neden bilmiyorum karakterimde etkili tabi ki öyle çok cıvık değilim kimseyle.Bu durum erkek arkadaşımın hoşuna giderdi 'herkes senle ilgileniyo,herkese soğuksun ama sen beni seçtin'diyerek mutlu olurdu bi zamanlar:)

0|0
    0|0
  • dıtttt .. bu soru daha önce defalarca farklı şekilde sorulmuştur ...

0|0
    0|0
  • güzel kızları severler.

0|0
    0|0
  • dürüst

0|0
    1|0
  • tercıhe bağlı :D

0|0
    0|0
  • durust anlayıslı guvenılır

0|0
    0|0
  • acık ve net veren kızdan acayıp hoşlanır yeterkı eğlensın o çocuk ...erkeklerden nefret etmek uzreyım hep boyle karakterszler var zaten ,her onune gelen bakarlar,umursamaz flört ister acayip hoşlanır ama sevgili olmak istemez nerde oynaş kız var abazan yapışır

0|0
    0|0
  • kız olsun yeter :D

1|0
    0|0
  • Ne deseler yalan olur. Kendime bakıyorum şöyle bir. Beni çok seven de var, nefret eden de.

0|0
    0|0
  • bazı erkekler için nefes almak yeterli

1|0
    0|0
Yükleniyor...