Güvenlik noktası!

maçlarda malesef girerken su,çakmak,vs toplanıyor.bugün fenerbahçe arena da görevliydim ve malesef ben de aradım ve bisküvileri bile aldık.vatandaş haklı olarak tepkili 1.5 saat basket izleyecek para verip aldığı bisküvi cips bile çöpe.sizce bu kural halkımıza maç izlemeyi öğretmek içinmi konuyor

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• bugün bende o sıradaydım:) tecrübeli olduğumdan sadece bir tane su aldım onu da zaten yolda ve sırada bitirip attım.izleyiciler sahaya madde attıklarından bu yasak.ama önümde bir bayan ben rahatsızım şeker var dedi ama yinede attılar.başka bir erkek üç çocuk var nasıl oyalayacaz dedi onun da elindekiler çöp oldu.böyle mi spor müsabası izlemeye alışacaz ?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Maça döner bıçağı getiren varken, bisküvi biraz fazla olmuş.

0|1
    0|0
  • Galatasaray'a bir üst turda hangi takımla eşleşmesini istersiniz ?

Eleme turunda Galatasaray'ın şee

0|0
    0|0
  • Galatasaray'a bir üst turda hangi takımla eşleşmesini istersiniz ?

Eleme turunda Galatasaray'ın şGalatasaray'a bir üst turda hangi takımla eşleşmesini istersiniz ?

Eleme turunda Galatasaray'ın ş

0|0
    0|0
  • bu kadarı bence fazla su şişeleri özellikle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• dışardan su getirmek yasak ama içedekini almak serbest.saçmalık?bisküvinin ne zararı olacak sanki

0|1
    0|0
    • rtık bozuk para üstü verilmiyor.eğer mecbur kalınırsa fiş veriliyor çıkarken alınıyor.bugün parfüm bile alındı ama fiş verdik çıkarken alacaklar diye.belki basketçilere parfüm sıkarlar terli terli kötü kokar dimi.tamamen iyi niyet.futbol da bu kadar abartma yok.

• çakmağı felan anlarımda yiyecek alınmamalı dışardan su almıyorlar maça ama içerde satıyorlar ne anladım bu işten. bu holiganizmin önüne geçmek için yapılmıyorki içerdeki satıcıya para kazandırmak için yapılıyor.

0|1
    0|0
    • sen o ihale kaça biliyormusun birader :))) şaka bir yana bu gün baktım kola 5,çay 5 kahve 4 vs. BU NE YAAA dedim

• Taraftar olmak gerçekten çok külfetli olmaya başladı :)

• İnsanlar o aldıklarını atmayacak düzeye geldikten sonra herşeyin girişine izin verirler.

0|1
    0|0
Yükleniyor...