Bacaklarimi ve basenlerimi eritmek inceltmek icin ne yapabilirim? Basenlerimden dolayi bacagim kalin duruyor boyumda kisa nasil eritebilirim?

Bacaklarimi ve basenlerimi eritmek inceltmek icin ne yapabilirim? Basenlerimden dolayi bacagim kalin duruyor boyumda kisa ne yapmam gerek?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• evde ters bisiklet. hafif agırlıklı squat ve çökme kalkma yapabilirsin ama yorumlarından anlaşılacagı üzere sen biraz tembel bir arkadaşsın az ye ve yeşil çay iç.. mümkün oldugunca merdivenlerden in ve çık :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Eritme kadının basenlisi iyidir

0|0
    0|0
  • Basen demek orada biriken yağ ve su toplamasi ilk once beslenmeden gecer bu iş olmazsa olmazidir sıkı bir diyet ve bununla beraber koşu yapilir yardimci takviye olarak. Ip atlamak ve squat gbi hareketler yap

0|0
    0|0
    • Oruc tutuyorum zaten ayrica kosuyu nerde yapicam ist gibi bir yerde

• sahilde kossam mal gibi bakarlar burası türkiye

• Hayir bende sahil tarafinda oturuyorum istanbuldayim herkes kosuyor yasli genc kimsede bakmiyor sabah erken genelde daha iyi oluyor. Bence size garip geliyor daha once denemediginiz icin

• Spor şart tabi.

0|0
    0|0
  • Basen inceltme diye birşey yok. internetten araştır bölgesel zayıflama diye birşey yoktur.

0|0
    0|0
    • Ne olcak simdi.

• Yazilsam orayada gitmem yani yapmak istemedikten sonra

• Yoo ben evde hayatta spor yapmam ama salona gidince bir başka oluyor. çünkü orada herkes spor yapıyor sende iştaha geliyorsun. zaten alışınca bırakamazsın.

• Bence spora git plates felan yap illa ki faydası olur. + Kalçanızı dikleştirip basenlerini eritirsiniz. Beslenmenize ve sporunuza disiplinli ciddiyetli bir şekilde asılırsanız boyunuzda uzat ve fıt olursunuz.

0|0
    0|0
  • Eritmek için kaynar suya gir yağlar hemen erir

0|0
    0|0
  • bisiklet sürebilirsin hafif tempoda koşuya çıkabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yeşil çay icmeni isterim eğer miden kaldirmazsa yoğurtla yemeni tavsiye ederim metabolizma hızlandırıyor 1 saat yurus yapicaksin..

0|0
    0|0
    • 1 saat yuruyus yapsam her gun erir mi

• Tabiikide erir kosmanda lazım zaten basenlerinde yanma olucak hissedersin asla pes etme güzel görünmek istiyorsan yaoicaksin.

• Kosuyu nerde yapabilirim ist gibi bir yerde

• Squat harekeini dumbell lar ile yaparsan çok faydası olur

0|0
    0|0
  • Yüzmeye git. Hem eglenceli hemde hemen etkisini göreceksin. Bende iki haftada 7 kilo verdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...