Pazar günü maç günü işkencesi

pazar günü televizyondaki maçlardan nefret ediyorum.arka arkaya yorum programları falan.kardeşim pazarımı neden katlediyosunuz.çok şükür evde pek futbol izlenmez rahatım.bundan rahatsız olan başka kim var

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• yok o ofsayt yapmış yok o hakem yanlış kart vermiş falan filan.maç 90dk.yorumu saatler sürüyor.ülkemizde spor denince sadece futbol deniyor.neden yüzme,basketbol,eskrim vs sporları bu kadar ilgi görmüyor.futbolcu 90dk.koşuyor milyonları cebe atıyor yok faul mu değil mi onun umurunda değil bize dert oluyor

1|1
    0|1
    • kesinlikle katılıyorum.aşırı derecede futbol izlemek.futbol fanatiklerinide anlamıyorum.takım yenince para verip yenilince para mı istiyorlar sanki

Erkekler Ne Diyor 22

• Çözüm şu:

Explorera bütün tv kanallarını ekleyen programlardan birini bilgisayara yükle , canının istediğini ondan izle kim naparsa yapsın ondan sonra ...

1|1
    0|0
  • pazar günü futbol izlenir arkadaş o kadar

1|2
    0|0
  • ben 24 saat yayınlanan amaçsız insanlar yığınlarını toplayan dizilerden rahatsızım.Onlar kaldırılsın.Her kanalda tartışma programları yayınlanmalı bence.tek bir sesten aynı fikir savunulmayacak ama.

1|0
    0|0
  • valla milli maç ve türk takımlarının yabancılarla oynadıkları haricinde izlemiyorum. büyük vakit kaybı bence.

1|0
    0|0
  • biz her akşam hatta pazar günleri bile çekiyoruz ya empati yapın biraz biz hafta 2 3 maç gün siz 7 gün dizi izliyorsunuz

1|1
    0|0
  • Tek kanal olmadığı için sorun yok ama tüm kanallarda futbol veya futbol yorumu denk gelirse benimde camım sıkılır.

1|1
    0|0
  • bırakinda pazar günü maç izleyelim sizin gibi oturup dizi mi izleyelim şaşirmayin ya haftanin 6 günü dizi işgencesi 1 günü maç vermişler zorunuza mi gidio ? onu da çok görmeyin beee

1|2
    0|0
  • ya sen işkence görmemişsin.. Hafta içi 5 gün yemekteyiz , Bugün Ne giysem , İzdivaç Programları işkence değil maç işkence öyle mi ? Kusura bakma ama ben sporun her dalını izliyorum Futbol hayatımızın bir parçası ve ona işkence gözüyle bakan kadınlara gerçekten acıyorum :)

1|0
    0|0
  • izlemem izletmemde

1|1
    0|1
  • yorum programlarını bende pek sevmem ama maçlar olmasa benim için haftasonununda anlamı olmazdı sanırım

1|1
    0|0
  • Biraz insaf ya haftanın 5 hatta 6 günü saçma sapan diziler izliyorsunuz biz sesimizi çıkarıyor muyuz? Sadece 1 günümü çok görüyorsunuz bize ? Asıl sizin yaptığınız işkence

1|0
    0|0
  • öyle bir derdim yok allah sükür toplarla işim olmaz :)

1|1
    0|1
  • ben şu an fener maçına bakarak KS de takılıyorum. niye rahatsız oluyorsun ki izleme?

1|2
    0|0
  • Ben erkek olmama rağmen futbolu sevmiyorum :)

1|1
    0|1
  • hepsi futbol profesör mübareklerin nefret ettirdiler futboldan

1|1
    0|1
  • ben futbolu severim ama b..k çıkarıyorlar haklısın

1|1
    0|0
  • aynenn oyleee

1|1
    0|0
  • Profil resmin önyargılarımı teslim aldı ben gidiyorum.

1|1
    0|0
  • bende sevmem futbol izlmeyi zaten pazar günleri tvde pekte bişeyler olmuyor ki film bile olmuyor

1|0
    0|0
  • 6 televizyon olduğu için sorun yok.

1|0
    0|0
  • telegolü tek geçerim.her hafta sonu izlerim.şuanda izliyorum.

0|0
    1|0
  • Tv fiyatları ucuz. neden 2nci br tv almıyorsun? dekoderler de pahalı syılmaz. bunu büyütme 80lerde 90 larda yaşamıyoruz

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Babam 365 gün bize teletex izlettirdi :) allahtan laptop alida kurtulduk

Tek pazar gününe razi olurdum inan :)

1|1
    0|0
  • Ben de bir tek pazar günleri izliyorum. Bizde de tam tersi bir durum var : Ben maç özetleri için spor programı açmak isterim, babam ise nefret eder ve kesinlikle açmaz.

"Sonucunu biliyorsun, yetmiyor mu Şeyma" der. Hatta şampiyonlar ligi maçlarını dahi evde izlemedim.

Sanırım ben, babamın anti futbolizm anlayışına tepki olarak dünyaya geldim. Yaşasın anarşizm, yaşasın kupa beyi Galatasaray

1|1
    0|0
  • bizde öyle sayılır milli maçlarda taşkala olur okadar :)

1|0
    0|0
  • evde pek futbol izleyen yoksa neden şikayet ediyorsun ben hiiiç rahatsız değilim oturup izlediğim için.

1|0
    0|0
  • Küçükken abilerim pazar günü hep maç izlerlerdi pazar demek benim için banyo yapmak maç izlemek erkenden uyumaktı küçüklüğüm travmalarla geçti benim sonra bir daha hiç düzelemedim

1|0
    0|0
  • tv'yi kapatınca sesi çıkmıyor. tavsiye ederim

1|1
    0|0
Yükleniyor...