Neden Fenerbahçe?

Soru belli Fenerbahçeli olanlar neden tutuyor?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü has bir türk takımı galatasaray gibi fransız tohumu degil kurtuluş savaşı sırasında fransızların kalesi olarak degil türklerin kalesi olarak görüldü fenerbahçe, Külüpleri sadece futboldan oluştugunu düşünlere karşı her dalda en büyük başarıyı o kaydetti olimpiyatlara giden sporcuların yuzde 90 fenerbahçeden örnek olarak londra olimbiyatlarında 28 atletin 23 ünü fenerbahçe göndermiştir daha sayıyımmı

0|1
    0|2
    • Ben yıllardır etrafımdaki insanlara anlatmaya çalışıyorum bu durumu beceremedim:)

• Arkadaş 1910 larda büyük taraftar heralde geçmişten gelmiş şimdi türk takımı yargılıyor

• fenerbahçenin kurucu başkanları arasında ali samiyen var.. ayrıca fransız tohumu olan galatasaray fransa italya hattına karşı savunurken 7 futbolcusunu ve birçok liselisini kaybetti.. ramazan ramazan günaha girmeyin fransız tohumu diyerek şehitlere

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 11

• 0|0
    0|0
  • onu fenerlilerde bilmez

0|1
    1|1
    • Kim bilir?

• tamam sana cevap evriyorum senin sevgine sokuyum senin tuttugun takım taa a.. koyayım bana adresini ver gebertcem seni

• Tamam beyler konu kapanmıştır

• Neden diğer takımlarsa o yüzden. Ben Galatasaraylıyım. Onunla mutlu oluyorum o kazanınca seviniyorum. Kaybedince üzülüyorum. Bundan Galatasaray. Fenerbahçeli olanlar içinde öyledir..

0|0
    0|0
  • "Fenerbahçeli olmaktan başka çaremiz yoktu çünkü çocukken çevremizdeki aklı başında olan herkes Fenerbahçeli'ydi..." ;)

1|0
    0|0
  • bizde bir oruç tutulur birde Fenerbahçe

1|0
    0|1
  • gs olacak

0|0
    0|0
  • Baba mirasi

0|0
    0|0
  • kendimi bildim bileli abi bir sebebi yok :D

1|0
    0|0
  • dünya markası, anadolunun kurtuluş simgesi ve bir cumhuriyet

0|0
    0|0
  • bu soru resmen kızların neden ben diye soru sorması gibi birşey olmuş :D

0|0
    0|0
  • ıslak legene girip götlerini şaplatıyor fenerbahçeliler :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...