Böyle olmak istiyorum bunun için ne yapabilirim?

Böyle olmak istiyorum bunun için ne yapabilirim?
Benim yaş 20 boy 1.75 kilo 57 ama vücudum hic sıkı değil. Yani spor pek yapmadığım için sarkık :( böyle bir karın bacak ve kol istiyorum. Bunun için önerebileceğiniz diyet ve spor var mıdır?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• ben de dünya barışı istiyorum ama olmuyo işte takılma sen de çok :D

1|0
    0|0
    • Yapan yapmış. Senin gibi olmuyosa zorlama modunda olsalardı onlarda yapamazlardı :)

• hahha :D iyi yapmaya çalış sen de hadi o zaman gizlicik ne diyim :D

Erkekler Ne Diyor 15

• Tatlıdan karbonhidrattan yağlı yiyeceklerden hamur işlerinden uzak duracaksın ve düzenli sporunu yapacaksın :)

0|0
    0|0
  • Diyeti diyetisyenden alman daha dogru. Her insanın bazal metabolizma endeksi farklıdır. Değerlerine bakarak diyet listeni hazırlar. Ezbere yapacağın her diyet ilk anda başarılı gibi görünse de uzun vadede hayatının kararmasina sebep olabilir. Aklını kullan, diyetisyene git, hayatını karartma.
    Sporunu da diyet programına göre yaparsın.

0|0
    0|0
  • Ilk basta biraz kilo vericeksin (5kilo ver yeterli) sonra fitness a yazilacaksin hocayla birlikte çalışacaksınız ve hocanin dediği bütün herşeye uyman lazım yemek listesi vericek onada uyman lazim 1 sene çalış düzenli ve adam akıllı bor şekilde bundan daha iyi olursun ama kafana koyman lazim istiyorum demekle olmuyor maalesef ;)

0|0
    0|0
    • Pekalaaa :) bir 6 kilo verdim. Diyete devam öyleyse 5-6 kilo daha gitmesi lazım

• Oncelikle bir spor salonuna yazılıp ordan fitness kocuyla konuşmalısin. Daha sonra kendine bir diyetisyen tutmalisin. Düzgün beslenip düzenli uyuyup sıkı çalışmalısın. Bikaç yılını da vermelisin.

0|0
    0|0
  • çok koş günde 3 lt su tüket ve sürekli mekik çek düzenli dans kursuna git ama ilk önce inan sonra gerisi gelir :)

1|0
    0|0
  • Böyle olmayın

0|0
    0|1
  • Valla ne lazım bilmiyorum ama öyle olman lazım aynen

0|0
    0|0
  • Iyi bir diyet ve fitnness sporuyla basarabilursin. Fitnnesa yönel ve seker beyaz ekmek tuz kizartma hayvansal yaglardan abur cuburu kesinlikle kes

0|0
    0|0
  • Plates yapabilirsin. Düzenli cardio ile vücudun sıkılaşacaktır.

0|0
    0|0
  • Bizde bir çok şey istiyoruz ama olmuyor. Alıştır kendini.

0|0
    0|0
  • 1.75 boy 57/kilo bırak lütfen ya iyisin 😚

0|0
    0|0
  • Hr gün yarım saat koş bide mekik çek bide spor aletlerinde takıl yarım saat kafi

1|0
    0|0
  • senin nasıl bence burada ki de çok zayıf

0|0
    0|0
  • Gercekten bişeyler önerebilirim yaz

0|0
    0|0
    • Öner burada herkes faydalansın :)

• öncelikle vucudunu iyi tanı salona gidiceksen iyi biyere git ve ne yaptıgını bilen biri olsun başında evde yapıcaksan mekik cek daha sonra eline su sisesi al litrelik ve yere oturup kalk kalcana iyi gelir aynı siselerle kollarınıda calıstır daha bir cok sey böle olmak sabır ve iyi beslenme işi

• ip atla koşmak vucudu sıkılastırır ayrıca ip atlamayı parmakların ucunda yap kalçan dikleşir sıkılaşır

• iyi kilon çok fazla değil. fitness a basla sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fitness yapicaksin ama fitness yaptin diye tabiiki birebir bu vucuda sahip olamicaksin. yapi ve genetik denen gercekler var

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • Bunların hepsinin olmasını istiyorsan önerebileceğim yüzmedir. Çok iyi geliyor vücuda ama düzenli bir koşu da olabilir. Tabi ki beslenmede çok önemli düzenli yemen yeterli kilon iyi zaten diyete gerek yoktur eminim ki

0|0
    0|0
  • Fitness yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...