Yine bir başkasının evinde uyandım

Bu sabah uyandığımda kendi kendime "dün gece iyiki eğlenmeye gitmemişim dışarı" dedim ama hemen sonra yine başka bi evde uyandığımın farkına vardım.dün geceye dair hiçbir şey hatirlamiyorum.adını,yüzünü bile hatırlamadığım x kişisi erkek ile kahvalti yaptık.hiç geceden bahsetmedik.sonra ayrıldım yanından.

ne olacak benim bu halim arkadaşlar, her eğlenmeye gittiğim gecenin sabahı başka bir erkeğin evinde uyanıyorum?

0|0
9|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bır uzmandan yardım almaktan çok samımı bır arkadasından yardım almalısın çunku anladıgım kadarı ıle psıkolojık bır sorunun yok sadece alkol sınırlarını zorluyorsun bu sadece bayanlar için degıl çevremızdekı bır çok erkegınde sorunu ıllakı bırının evınde uyanmak degıl arbada lambalarda sızıp yada eve çıkmadan kapısının onunde sızan yada eskı evıne gıden bır çok ınsana denk geldık hayat boyunca bu yuzden senın senı kontrol edebılecek bır arkadasa ıhtıyacın var ancak bu arkadası ıyı seçmelısın yoksa sonuç bır sabah farklı bır evde degıl hiç uyanamamkla sonuçlanabılır...

ıkıncı tavsıyem az alkol full eglence :)))

0|0
    0|0
    • inkar etmiyorum rahat bir kızım,yani eğlenmeyi falan seviyorum ama son zamanlarda psikoloğa gitmeyi düşünüyorum.ve buradan da fikir almak istedim.ama sağolsun çoğunluk yargıladı hemen

• ama bunu düşünüyor olması bana bunu söyleme hakkını ona vermez, vermemeli

• şimdi bak ınsanlarıda boyle tanırız onun sana yaklasımından ve sundugu dusunceden karakter analızını yapman mumkun oluyor :))) aslında sana kendını tanıtma konusunda yardımcı oluyor :)))

Erkekler Ne Diyor 29

• Bu ciddi bir yazı ise ,

Öncelikle seni geri zorla getirecek biriyle beraber çıkman gerek eger cıkacaksan.

Sonra, neden eğlence diye gidip kadehin dibine vurup nerde nasıl olacagını bilmeyecek hale gelmek istediine dair , bir uzmanla gorusmen en dogrusu.

Bir gun bir x yerde uyanamayabilirsin de .

Daha berbatı, bu eglencelikten , eline dusecegin insanların insafına gore çıkar. Organ hırsızlıklarından inanılmaz çekin, zira bunlar organları oyle hastanede degil ev odalarında otel odalarında da alıp cekip gidebiliyorlar .

Sen sen ol, kendinin farkındalığından asla vazgecme ...

3|1
    0|0
    • bi tek ciddiye siz almışsınız teşekkürler.hemen yargılamaya kalkiyor yada yalancılıkla suçluyorlar.içkinin dozunu kacirmak gibi bir sorunum var,ve neticesinde bazı sonuçlar oluyor. bunu hemen yargılamak için kullanıyor herkes.yoksa ben beni suçlarına diye anlatmiyorum, elimde olmayan birşey bu ve bir fikir istiyorum.en azından bu durumu biraz olsun bastırmak için

• Yargı; kimsenin ve dahi benim de haddim olamaz, kafanı karıştıran bir konu olmasa burada zaten yazıp fikir görmek istemezdin. Demekki seni rahatsız ediyor bu durum ve birşeylerin eğri gittiğinin de bilincindesin. Eğlence bir eğilim olabilir ama alkol bir eğilimden fazla şeydir, dayanıksız olabilirsin ya da ayarını kaçırtıyorlardır özellikle, zira bundan bile yararlanmaya çalışan kuzu postlu sırtlanlar az değil. Olan bitenden sonra , bir erişkin olarak neyi şikayet edebilirsin ki ? Ama bu suç.

• Senin , eleştirilmeye ya da yargılanmaya değil , blinçli bir desteğe gereksinimin var diye düşünüyorum ve alkol için de bir uzmanla görüşüp bir AMATEM desteği almanı öneriyorum. Buna ödeme yapmana gerek olmayan yerler de var . Sen sadece karar ver kurtulmaya , arkanda psikologlar ve psikiyatrlar sıraya girecektir .

Bu şekilde, bütün sorun ve belalara açık durumdasın . Elinde olmadığı saatlerde de zaafını kullananlar x dediğin insanlar ve durumdan aslında sen de çok rahatsızsın.

• Şu an nereden bağlanıyorsun o bile meçhul...sdfghjklş

4|2
    0|0
  • geceleri ne yapıyorsun bilmiyorum ama bu soruyu yazarken neyin kafasındasın onu yaz, ne içtin?

1|0
    1|1
  • Fani dünya ve öteki dünya kitaplarını oku belki imana gelirsin. Kıyamet kopup yeniden dirileceğimiz zaman arasında 40 ahiret yılı zaman var. ahiretin bir günü 500 asır olduğuna göre gerisini sen hesapla. Bu durum belki seni biraz firenleyebilir sanki. Yazık ya üzüldüm haline inanki. Benim senin gibi bir kızım olsa dünyayı yakarımda yine o duruma düşmesine izin vermem ya. Sahi sen o duruma nasıl düştün ki.?

0|0
    1|1
  • herkes düzgün olmaz birgün bir yerde cesedini bulurlar.tanımadığın adamların evine gitme

0|1
    0|0
  • hayal mi ediyorsun gerçek misin?

0|0
    0|0
  • hangi dizide izledin bu sahneyi:)

2|0
    0|1
  • şaka bu hehehee çok şakacısın aga

2|1
    0|0
  • kusura bakma ama yollusun artık sen

2|0
    2|1
  • Ağzınla içemiyorsan içmeyeceksin. Bir sabah uyandığında böbreklerin yerinde yeller eserse bakalım o zaman ne yaparsın

1|1
    0|0
  • ne içiyon mazotmu.

2|2
    0|1
  • Nerelerde takılıyorsun sen :D

2|1
    0|1
  • gece eğlentisine cıkmayacan artık

0|0
    0|1
  • hangi sitedesin kimler soruyor kimler cevaplıyor? alooo hangi günler çıkıyorsun dışarı geceleri nerelere takılıyorsun ? biraz bilgi please? :))

0|0
    0|0
  • ne güzel işte çok gezen mi bilir çok okuyan mı demişler ama çok sevişen bilir belki de bilemeyiz ki yani

0|0
    0|0
  • Psikolojik sorunların vardır muhtemelen..

1|0
    0|1
  • tam benlık gel bı gecede bız vuralım dıbıne dıbıne

0|1
    0|1
  • Benim evdeki senmiydin? dermişim. Biz buna şuursuzluk diyoruz. Yada başka argo tabirleride var tabi.

1|0
    0|0
  • Bize gel

1|0
    0|0
  • Tek gecelik aşkta 25 pozisyon fanfinifinfon seksidon demiş şair..

0|1
    0|0
    • şair bu şiirin bu bölümünde aşkı anlatmış :/

• 1,2,3,4 round sonra manita oldu mafiş ben ise bomba demiş devamında şair.. Burda kavuşmanın hafif paniği seziliyor.. :D

• secdin benide arkadas olarak ekleseydın belkı ılerleme olurdu

0|0
    0|0
  • Sen çok bozmuşsun hacı her erkeğe lazım bir kız modeli olmuşsun.

0|1
    0|0
  • yanında seni tutabilecek birisi olsun o zaman.. Tek başına çıkma artık..

0|1
    0|0
  • memlekete butur seyler de mi oluyor yav:(((

0|0
    0|0
  • daha az iç bişeycik olmaz hem herşeyi hatırlarsın ...

0|1
    0|0
  • yok artık lebron james :)

0|0
    0|1
  • çok başarısız bir çalışma inandırıcı değil

0|0
    0|1
  • Bize niye böyle kizlar denk gelmez?

0|0
    2|1
  • Senin gibilerin yaşamı hep ilgimi çekiyor bir tek bize denk gelmiyor

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 9

• böbreklerini çapraz bağlamış olmasınlar?

0|1
    0|0
  • sevgilinle eglen.

0|1
    0|0
  • Az alkol al,kendini kaybedecek duruma gelme.

Bu durum kendine olan saygının azalmasına neden olur,uzun süre de toparlayamazsın.

Bir uzmandan yardım alabilirsin.

0|0
    0|0
    • Bir de adamı tanımıyorsun,bilmiyorsun...Yüzlerce cinsel hastalık var...Hamile kalabilirsin...Başına çok daha büyük belalarda açılabilir.Cidden dikkatli ol.

• ne güzel kafa buluyorsun sen öyle safasfasfsadgsdfagf

1|2
    0|0
  • Aqzınla içmeyi denesen ;) tıpış tıpış evine qidersin sende memnunsun ki bu durumdan bi uzmandan yardım almak yerine burda çare arıyosun :) Yarın sabah qözlerini kimin kucaqında açacaksın bakalaımm

0|0
    0|0
    • Annenin kucağına açtığı tüm erkeklerle ?

• annesine bak kızını al :D sence kimin annesi kime kucak açmış ? Her sabah başka adamın koynunda uyanan sensin ;) ben babamın evinde açıyorum qözlerimii canım ;)

• vahim bi durum:)

0|0
    0|0
  • Devam et.

0|0
    0|0
  • dalga geçtiğini düşünüyorum yada geçmiyorsan bunu bile bile dışarı çıkıyosan eylenmeye kaşınıyosun yani ne olacak bu halim diyosun bide ne olacak ya...

1|1
    0|0
  • Tanımadığın insanla kaahvalti nasıl yapiyosun.

0|0
    0|0
    • gece tanışmışız.onun yataginda uyandım. hatirlamıyorum sadece. yoksa gece tanıştığımızın bilincinndeyim

Yükleniyor...