Bu çocuğun amacı ne ne yapmak istiyor hoşlanıyor mu sizce?

Okulda bi çocuk devamlı bakıyo bende ona bakıyorum bakışıyoruz yani çocuk bi iki defa yanıma gelmeye yeltendi ama konuşamadı yani ben öyle hissediyorum çünkü geldi yan masama oturdu arkadaşlarıyla ortam falan yaptı biraz ama ileriye gidemedi. Bişey diyemedi dönüpte. Bende biraz cesaret bulsun diye facebookta ekledim şimdi 2 gün oldu ama facebooktanda bi şey yazmıyo. Üniverste 1 deyim bu arada. Böyle bi soru sordum diye ergen muamelesi yapmayın. Bu tür şeyler her yaşta yaşanabiliyo ve lütfen doğru düzgün yorum yapıcak olan yapsın. Erkekler daha iyi anlar sizce bu çocuk hoşlanıyomu hoşlanmıyomu napmaya çalışıyo

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• o da bilmiyor ne yaptığını bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ilk olarak erkek ilk adımı atar tabusunu yıkın ben cok gordum ilk adımı atan kızı. eger sende isityorsan cocukla bir iliski yasamayı madem faceden ekledın facedende sen yaz. sen yazarsan ki cocukta gercekten istiyosa oda devamını getırcektır. he getırmıyorsa sil gitsin cocugu.

0|0
    0|0
  • ne yapacağını bilememiş olabilir.. sen başlat muhabbeti olmaz mı? ama fazla üstüne gitme ki saçmalamasın..

0|0
    0|0
  • tam bendenmiş çocuk :) bende onla aynı dertten muzdaripim büyük ihtimalle açılmak istiyo ama nasıl yapçağını bulamıyor benimde en çok sıkıntı şey bırak açılmayı yeni biriyle tanışsam bile konuşacak birşey bulamıyorum

0|0
    0|0
  • belkide yanılıyor olabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu şeyi yaşayan tek ben yokmuşum demekk ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...