Türk kızlarının burnu neden bu kadar havadadır?

Evet Türkiye de olan büyük bir sorundan bahsediyorum .. Bilirsiniz bu olay diğer gelişmiş ülkelerde tersinedir .. Ama bizim ülkemizde malesef böyle .. yorumlarınızı bekliyorum ..

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Bunu büyük sorun olarak görerek sen bu işi yapıyorsun zaten.Diğer ülkeler çok gelişmiş efenimmm biz çok geri kalldık,avrupalı gibi değiliz zırvalarını bu duruma uygulama.Türk kızları burnu havadadan çok, salaklar. Kendilerini olmak istedikleri şeylerden arındırsalar bi,kendileri gibi olsalar.Çok ince bi çizgi var bilgeliğini göstermekle gösterişçi olmak arasında.

1|0
    0|0
  • Erkeklerin kalitesizlliği kızların kalitesini ortaya çıkarıyor erkekler her kıza sulandığı için kızların alternatifi çok oluyor .

Alternatif çok olunca karar zor oluyor o karar aşamasında da siz erkekler kızları burnu havada sanıyorsunuz ama biz aslında kura çekimi yapıyoruz :)

1|0
    0|0
  • keşke burnu havada olsaydı

totoları havada amq

0|1
    0|0
    • Kendini bilmekmi demeli bu yoruma?

• Helal sna kız sağlam gözlem yapmışsın kaldıracak kimse olmadığı için bile demişsin gerçekten bravo

• her kadın kendisiyle ilgilenilmesini farkedilmeyi gururunun okşanmasını ister. ama erkekler bunu amaca giden yolda herşey mübahtır şeklinde b*kunu çıkartana kadar yaptığı için kadınlarda arkası nasıl olsa gelecek diye kendini naza çekip hep fazlasını ister. siz çakalsanız onlarda kuyruğu gözünü kapatıp kadıııııııınnnnnnn diye dalmayın olaya sizde

• Burnu havada olanların peşinden neden gidiyorsunuz o zaman ?

1|1
    0|0
  • Gayet boş olduklarından...Boş başakların kafaları diktir,dolu başaklar ise eğilirler.

1|1
    0|0
  • Sanane mk.

0|1
    0|0
  • suclusu sizsiniz baska ülkelerde kizlarin bu kadar cok iclerini düsülmüyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tamamen TR'deki erkekler yüzünden. bi buruşuk *m s.kme derdinden dolayı kızlara öyle bi davranıolar ki, ben olsam ben de kendimi bi b.k sanarım amk.

yani diorum kasmayın, ne gerek var şu kezbanların bi taraflarını kaldırmaya?

0|0
    0|0
  • Bizden kaynaklanıyor olmasın?

2|0
    0|0
  • alcan o burunlarını kıvılcım cıkana kadar sürtcen duvarlara

0|0
    1|0
Yükleniyor...