Doğum gününüzü unutuyor ne yapardınız ?

Kızlar cevap versın lütfen erkeklerde neden unuttuğunu yazsın.

doğum gununu unutan bi sevgılınız var sizi çok seviyor herşeyden önce geliyor varlığınız ama doğum gununuzu unutuyor ne yapardınız ?

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• doğum qünümden 3 qün sonra başlamıştı ilişkim :) aradan 1 yıl qeçti ve adam yani sevqilim doğum qünümü hatırlamadı o qün özel bişey yapmadı kuru bi smsde razıydım ki sevqisinden eminim değerde veriyo neyse dayanamayıp ablamın tel.inden ablam atıyomuş qibi mesaj attım '' Buqün yavrununu doqumqünüydü '' dedim o qece mesaj attı tabi mutlu olmadım kendim hatırlattım bu yıl yine aynı adamla ilişkimiz devam ediyo artık sevqisinden daha da eminim 11 qün sonra d.qünüm ve yine hatırlamıyacak bende hatırlatmıcam.. Yanii tatlım sevselerde ölselerde özzel qünleri hatırlayanları sayılı ama bence bu aşık olmadığını qöstermez d.qünümü unuttu ama benim için yaptığı fedakarlıklar hepsinden önemli takma derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben sana daha güzel bir soru sorayım.

Sen niye unutmuyorsun?

1|0
    0|0
  • kendi doğum günümü unutuyorum bazen... f-16 lar filan geçince ayıkıyorum

0|0
    0|0
  • düşüncesizlikten veya kızlar kadar ince düşünememizden kaynaklandığını zannediyorum

0|0
    0|0
  • Siz bayanlar bu konuda çok hassas ve takıntılısınız malesef. Eğer sevgilim benim doğum günümü unutsa asla tepki vermem buna emin ol.

0|0
    0|0
  • Daha hiçunutmadım: telefona akıllı sms koyuyorum.. hem haber veriyor hemde ayarladığım zmanda mesaj atıyor sevgilime:) zaten - gün öncesinden benimde aklıma geliyor ve hazırlık yapıyorum...

0|0
    0|0
    • çok uyanıksın yaaa

• Thanks :) ... Teknoloji sağolsun valla... ayrılıkların önüne de geçer, ayrılıkların sebebi de olur... kullanma yönüne göre ii birşey... haksız mıyım :D... Böylelikle sevdiçekler ayrılmaz mutlu olar lar:D

• İnsanlar unutur, dişiler yada erkekler değil.

0|0
    0|0
  • ya saçma saçma şeyler yaa .. doğum günü nedir amk ya

0|0
    0|0
  • hatırlayan olmadı ki hiç

0|0
    0|0
  • bana fark etmez. unutsa daha makbule geçer

0|0
    0|0
  • başka kızlarla ilgileniyordur:|

0|0
    0|0
  • Off fena cinayet sebebi :D

0|0
    0|0
  • olabilir ben de kankamın doğum gününü kutlamayı unuttum bu sene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• başıma geldi ve beni sevmedgine karar verdim

0|0
    0|0
    • ama ben seviyo biliyom :(

• ben seviyordum ve ilk kutlayan olmak adına uyumadan gece bekledim arayım diye. o da sözde seviyordu ben gurbetteydim ailemden ondan uzaktım lanet bi mesajı 12 gibi atamadı. yetmedi ertesi yıl da telefonla kutladı hediye almadı. neyse sonrada ayrıldık bitti. dogdugum günü kutlayıp hediye almayacaksa olmasın benim hayatımda. sen de bekle şimdilik ayrılma zaten

• hiç bişi yapmam çünkü muhtemelen bende onun doğum gününü unutmuşumdur çok önem vermiyorum bu tür şeylere

0|0
    0|0
  • cok kırılırdım konusmazdım..

0|0
    0|0
  • parçalarım :D

0|0
    0|0
  • ağızını burnunu kırardım:)

0|0
    0|0
  • Varlığımı unutmasın yeter.

0|0
    0|0
  • canı sağolsun

0|0
    0|0
  • Tencere kapak olmuşuz işte daha ne olsun.

0|0
    0|0
  • Olabilir normal geliyor bana

0|0
    0|0
  • unutulur ya olur öyle insanlık hali :D:D:D:D

0|0
    0|0
  • böyle günlere önem vermediğim için bir sorun olmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...