Neden her seferinde yalnız kalan, gerçekten değer veren oluyor?

Ben aklım daha yeni yeni yerine gelmeye başladığı yaşlarda çatı katı bir apartman dairesinde yaşıyordum.Ailemin durumu iyi değildi, ama hiç utanmadım ve bütün çocukluğumu o şartlar altında geçirdim.Daha ilkokula başladığım ilk yıllarda karar vermiştim,çok para kazanacak ailemi kurtaracaktım.Benim hayallerim daha çocukluğumda aileme,sevdiklerime yardım etmek üzerine kuruluydu,kendime ne olacağını hiç düşünmedim.Çocukluğumdan beri hep deli gibi sevdim insanları,güvendim,deli gibi değer verdim.Arkadaşlık benim için dünyanın en önemli şeyiydi gözümde.Birine karşı aklımdan kötü bir düşünce geçirince bile içim burkuluyordu.Abim ise benim tam tersim bir insan.Hiçkimseyi umursamayan, dersleri okulu takmayan ve sadece kendi geleceğine odaklanmış birisi.Fakat bugün, dünyanın en harika ve para getirecek işlerinden birinin bölümünde okuyor.Hem çok zevkli,hemde çevresinde envai çeşit dostu var.Benim ise günlerim hep birşeyleri takmakla,birşeyler için çalışmakla geçti.1 tane gerçek dostum oldu bugüne kadar, onu da yakın bir zamanda kötü bir şekilde kaybettim.Sırf bu durum yüzünden psikolojik destek bile aldım, ama olmuyor.Hiçkimse yok yanımda, istemediğim bir okulda istemediğim insanlarla okuyorum.Her günüm ağlamakla geçiyor ve merak ediyorum bunları hakedecek ne yaptım diye..Evet size soruyorum, neden her seferinde yalnız kalan, gerçekten değer veren oluyor?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Malesef genelde böyle oluyor ama şöyle de bakabilirsin. Sen hala o iyi niyetli insansın ve senin değerini anlayanlar da mutlaka çıkacaktır. Bugün yalnız olmak, yanlış yerde olduğunu sanmak; yarın her şeyin yanlış yere gideceğinin işareti değil.. Bugünkü sınavı geçersen, ardından seni türlü güzellikler bekliyordur belki de.. Gerçi ben de senin dediğine katılıyorum ama hayat böyle bir şey işte.. Şimdi sen bıraksan kendini, kim üzülecek senin için? O yüzden hep ayakta kalmalı, nasıl dimdik durduğunu gördüklerinde sen kazanmış olacaksın..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Değer verilen kişi değer verildiginin farkına varamıyor ondandır

1|0
    0|0
  • Gizli kullanıcı olmasaydın sana arkadaşlık isteği yollardım...

İnsanlara veren olma bence. Çünkü sen verdikçe insanlar sana borçlanır ve senden kaçmaya başlar. Ya da senin örneğindeki gibi sırtını sana yaslar. Seni bir hamal olarak görür. Sevdiklerinin hamallığını yapmak güzeldir ama sırtında yük taşıyan hamallar bile ara sıra yüklerini indirir ve dinlenir. Ama sen bunuda yapmıyorsun...

1|0
    0|0
  • Kader.Unutmaki hiçbir şey göründüğü gibi değildir.Gelecekte kimin mutlu olacağınıda kimse bilemez.Karamsar olmak değil hayata tutunup mutlu olmaya çalışmak senin yapman gereken budurumda.

0|0
    0|2
  • ilişkiyi her zaman az seven taraf idare eder .

1|0
    0|0
  • maalesef cok haklısın deger veren ve deger gormeyen hep senn gbıler oluyor

1|0
    0|0
  • bende onun cevabını buldugumda gercekten yasmaya geri başlamış olaca...

0|0
    0|0
  • insanoglunun tamahkarlıgı

0|0
    0|0
  • bilimsel bi açıklaması yoktur bence

0|0
    1|0
  • cunku deger veren ınsan kendı degerını azaltıyor canım bunu unutma hayat gercekten cok acımasız

0|0
    0|0
  • bugune kadar bütün kız arkadaşlarıma iyi davrandım hepsi beni kullandı onlara iyilik yapıyordum bir gün serserilik yaptım bir kızı yataga attım bir hafta sonrada kız kardeşiyle yattım bu yaptıgım doğru degil iğrende ama herkes kim kendisini pikiyorsa onu seviyor sen doğru insansın bırak yalnız ol:)))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...