Sporcular ve fitness'tan anlayanlar bakabilir misiniz?

Sporcular ve fitness'tan anlayanlar bakabilir misiniz ?

Arkadaşlar bende göbek yok. Hatta XS ürünler bile bol oluyor. Bel kısmı ince. Daha önce hiç mekik dahi çekmedim. Lakin alt karın bölgemde yani göbek deliğinin saat 5 yönünde hafiften yağ var. Fakat bu XS tişört ya da gömlek giydiğim zaman bile belli olmuyor. Kısacası bu bir göbek değil sadece ufak bir miktar yağ. Ben o yağın tamamen gidip sıfıra inmesini istiyorum. Bunun için ne yapabilirim? Günde düzenli olarak 500 mekik çekersem orası toparlar mı? Sadece sporcular ve fitness tan anlayanlar cevap versin.

Güncellemeler:
XS dar beyaz bir tşörtle oturduğum zaman bile o kısım belli olmuyor ama takıntı işte ben tamamen gitmesini istiyorum.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• günde 100 mekikle baslayabilirsin cok yok bir kac haftada fark görmeye baslarsin

0|0
    0|0
    • Ben günde 500 tane rahat çekiyorum 500 tane çekmekle 100 tane çekmek arasında bir fark var mı hani her şeyin fazlası zarar derler ya bunun ideali nedir?

• günde 500 cok fazla kaslarina zarar verir düzenli olarak yap ve yavas yavas cogalt, sonra yoruluo hic yapamamaktan iyidir

• Anladım teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim bu işin başı beslenme sen yediklerine dikkat etmezsen istersen 1 milyon tane çek mekik çek, 500 taneyede gerek yok bu işin dinlenme zamanıda var yağı eriticem diye heba etme kendini boşuna düzenli yap öz yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...