Cimbom için Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olmanın zamanı geldi mi sizce?

Cimbom için Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olmanın zamanı geldi mi sizce?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• bence geldi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Olsun isteriz de nasıl olacak bu iş. Kadro kötü ve yönetim aptal bir örnek vereyim fenerin hedef bir milyon üye projesiyle dalga geçiyorlar ve bu projeyi gs taraftarları arasında saçma küçük ve gereksiz bir projeymis gibi algılaasına sebeb oluyorlar ve küçümseniyor. Oysa bu projenin fenere şu anda kazandırdığı para 150 milyon civarı ( fener boyle bol keseden nasıl para harciyor saniyonuz) bu para gsde olsaydı da bir iki sağlam oyuncu alsaydı iyi olurdu ama yönetim aptal bu projeyi küçük düşürdüler ve akıllarınca FB ile dalga geçtiler ve bu yüzden gs taraftarı bu projeyi saçma bulup gülüyo ve artık gs boyle bir proje yapsa gs taraftarı bu projeyi az destekler ve sebebi de yönetim yaptıgı bu alaycı yaklaşım. Oysa muhteşem bir proje var ortada. Demek oki bu kadar aptal bir yönetimle olmaz o isler, kazanan takimlara bakın hepsinin ortak özellikleri arasında yönetimin muhteşem oluşu dikkat ceker.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Geldi gizlicim

0|0
    0|0
  • geldi

0|0
    0|0
  • Kadro kötü :'(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Belki şu aralar değil ama elbet birgün o kupayıda alırız.

0|0
    0|0
  • Arkadaş ben de Galatasaraylıyım ama o iş biraz değil baya zor kimler talip o kupaya.. Bizim Bilal ve Sabri ile değil şampiyonluk gruptan bile çıkamayız kolay mı bu turnuva

0|0
    0|0
  • zamanı geldi tabi. ona göre transferler de yaptılar bilal gibi sabri ile sözleşme yenileme gibi

0|1
    0|0
  • Evet son aldigi 1 puanla (oda son dakika) bunu hak etti :D bilaloviç vuruyor ve taç gs 6 real madrid 0 :D

0|0
    0|0
  • şu an imkansiz 10 yil sonra belki.. keske hayatimda gormek yasamak istedgim. tek sey o duyguyu yasamak. istiyorum eger olmeden gorebilrsem sevincten. sabaha kadar aglarim ins guzel. allahim bunu bize galatasarayimiza nasip eder

0|0
    0|0
  • manyak mısın la bu kadroyla gruplardan çıkarsak şanslıyız ne şampiyonlğundan bahsediyon.

0|0
    0|0
  • bu vizyonsuz başkan ve hamzayla zor diyorum bir gsli olarak

0|0
    0|0
  • şu anki yönetim zihniyetiyle imkansız

0|0
    0|0
  • Evet bilal kısayla ve 4.8 Milyon TL'lik bekle mümkün değil mi :D

0|0
    0|0
  • hak etmiyor olmasın :)

0|0
    0|0
  • Biri şunlara gruplardaki her maçta 4 yiyeceklerini söylesin boş hayallere kapılmasınlar :D

0|0
    0|0
  • Hayır daha var

0|0
    0|0
  • Rüya görme

0|0
    0|0
  • Güzel hayal :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...