Zayıf ve aç olmak mı, şişman ve tok kalmak mı?

Hepimiz için ince bir hat ama keskin bir soru bu. Zayıf kalmak mı, yemek yemek mi? Siz hangisini tercih ediyorsunuz?

• Kesinlikle zayıf
    48% (26)44% (15)47% (41)Oy Ver
  • Hayatta aç kalamam
    52% (28)56% (19)53% (47)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

• tabii ki yemek yemekkkkkkkkkkkk bu 3 günlük dünyada kendimi kime beğendiricem sonuna kadar yiyecem. Aç kalıp kendime neden işkence çektireyim ki. ya aç ölürsem. allah korusun.

2|2
    0|0
    • Aynen millete yaranmayı mı çalışacan Bende yemek yemeyi çok seviyorum yanaklar aynı senin gibi yumuk yumuk :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Kesinlikle zayıflık iyidir derim.

1|0
    0|0
  • İnsan gibi yemek :D

0|0
    0|0
  • Yiyin kızlar biz Türk erkekleri zayıf kızları sevmiyoruz :D

1|0
    0|0
  • şişmanlık her türlü hastalığın anası durumundayken açlığı tercih ederim bir süreliğine

0|0
    0|0
  • Valla kız arkadaşımla yemeğe gidiyoruz. En pahalı yemeği ısmarlıyor genelde, canı sağolsun da yemiyor! O tabaktan iki lokma alıp, her şeyi olduğu gibi geri gönderiyor. Günah yaa, hem keseye, hem cana günah! Bunu ona nasıl anlatsam acaba kırmadan?

0|1
    0|0
    • bence göndertme kalanları, bir akşam çıktığınızda sen de tabağında biraz bırak, garsona da paketlemesini söylersin, dışarı çıktığınızda illa ki aç-muhtaç birileri olucaktır, hem yardımınız dokunmuş olur hem de kız arkadaşın mesajı almış olucaktır.

hey allahım insan bitiremeyeceği şeyi neden ister zaten onu da hiç anlamıyorum..

• kadın milleti dostum onlar ister

• B: Hayatta aç kalamam

0|0
    0|0
  • a şıkkı

0|0
    0|0
  • ikisininm ortası en iyisi..aşırı zayıf kalmak yada yememekte zararlı..en az obezite kadar.

0|0
    0|0
  • Hayatta aç kalamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ay aslında ne aç kalayım, ne de şişman olayım diycem ama şişman olmaktansa aç kalmak sanırırm!

Bu moda denilen şey hayatımızda olduğu sürece hepimiz kendimizi açlığa mahkum hissediyoruz. Sanki hepimiz az sonra podyumda yürümeye çıkacakmış gibi sıfır beden olma heveslisi olduk. Walla ben şahsen 1 dirhem etin bin ayıp örttüğü Osmanlı döneminde yaşamak isterdim.

1|2
    0|0
  • aslında tok olup zayıf da olabilirsin. tahıllı ekmeklerin kalorisi düşük ama tok tutar. sürekli şekerli şeyler yersen hem şişmanlarsın hem de çabuk acıkırsın. şekeri azalt, tahıl ekmekleri ye, akşamları sadece salata ve tahıllı ekmeği tercih et. bir parça et ye. hem kilo verirsin hem tok olursun. ben bu yolla 20 kilo verdim. kalori hesaplarak beslendim. elma yedim, tahıl ekmeği yedim.

1|0
    0|0
  • Çok aşırıya kaçmamak koşuluyla, aç kalıp zayıf olacağıma tabii ki yemeyi tercih ederim. Dünyaya bir kez geliyoruz sonuçta...

0|1
    0|0
    • Oh bee! Nihayet mantıklı bir kız çıktı :) "Bir dirhem et, bin ayıp örter" demiş atalarımız. Nedir bu ölümcül diyetler yaa!

• zayıf olmak saglıklıdır ıyıdır :) ac kalmam gerekmez gene de zayıf olabılırım spor yaparım asırıya kacmadan dıledıgımı yerım sonra da dıledıgım seylerı gıyıp uçuşurum etrafta perı gıbı

0|0
    0|0
  • Hayatta aç kalamam

0|0
    0|0
  • Kesinlikle zayıf kilo vermek çok zor çünkü.

0|0
    0|0
    • Az yemek yiyip çok hareket edeceksin, yürüyüş, koşu gibi.

• çok zayıf olmak

0|0
    0|0
  • ben hem tokum hem zayıfım :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle zayif dediysem yani skelet kimide yok yani

0|0
    0|0
  • Hiç birisi. Hem istediğin kadar yemek yemek hem de poponu kaldırıp düzenli olarak spor yapmak :))

0|0
    0|0
    • İstediğin kadar yiyip kilonu koruyabilmek için yaptığın sporun biraz abartılı olması lazım. 3-4 saat boyunca koşmak gibi. Bir insan hergün 3-4 saat boyunca koşamaz. Hergün deli gibi spor yapılmaz :D

• Yasasin Yemek Yemekkk ;))

0|0
    0|0
  • hastalığımdan dolayı öküz gibi yiyorum ama üstüne kilo veriyorum mutluyum! :D

0|0
    0|0
    • Yediğini sıçıyorsun yani, öyle mi? Vücut karbonhidratı, yağı, proteini kullanmıyor mu?

• Hayatta aç kalamam

0|0
    0|0
  • aç kalmadan zayıf olmak.

0|0
    0|0
  • Doyana kadar yerim hiç de umurumda olmaz yemeğimi. sporumu yaparım. balık et çıkar ortaya ki öyleyim iskeletor olmaktansa balık eti tercih ederim hem tutunca eline bişiler gelir :D

0|0
    0|0
    • Ben de göbekliyim ama kızlar göbeksiz erkek istiyormuş :( Göbeği eritçem diye aç geziyorum. Aç karnına koşuyorum sokakta ufo görmüş masum köylü gibi :(

• Boy 172, Kilo 66. Göbekli bir erkeğim :(

Yükleniyor...