12. sınıflara devamsızlık hakkı

önceki yıllarda 20 + veli izniyle 25 toplam 45 gün devamsızlık hakkıvardı ama geçen yıl veli izniyle 25 gün devamsızlığın kalktığı söylendisadece 20 gün varmış ama geçen gün devamsızlıktan kimse sınıfta bırakılmıycak diye duydum herkes farklı bişey söylüyor devamsızlık yönetmeliği hakkında kesin ve net bilgiye ihtiyacım var 2. dönem evde ygs ve lys ye çalışıcam bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Normal olarak 20 gün ama senin 19 tam gün 1 yarım günü geçmemen gerek yani 19.5 gün.. Veli izniyle 25 gün değil yanlış bilginiz var.. Hastane yada heyet raporu ile 25 gün raporlu olarak devamsızlık hakkınız bulunmakta.. yani toplamda 44.5 gün.. Ben böyle yaparak 44 gün devamsızlık yaptım hiçbir sorun olmadı.. Hastanede yada sağlık ocağında doktoru kafalarsan rahatca 1 hafta 1 hafta rapor alabilirsin..

Kızlar Ne Diyor 1

• ya sen hıc son sınıfta olupta devamsızlıktan kalanı duydun mu ? benım zamanımdada korkuturlardı lıseden mezun olalı 6 yıl oldu atandım ıse basladım bu rapor devamsızlık hala devam edıyor zamanında calıssaydınızda sımdı yarım gunun hesabını yapmasaydınız ne dıyeyım kı bende ogretmenım 8.sınıflar rapor soruyor ama sıze bırsey dıyemem

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...