Spora yeni başladım?

merhaba ben spora yeni başladım 1 83 boyum 69 kiloyum kilom ve boyum yeterlimidir? daha fazla kilo almalımıyım? ben pek almak istemiyorum yüzüm şişiyo daha çok. Sporda bacak hareketleri yapıyorum bacağımı kalınlaştırdı gibi hissettim yoksa banamı öyle geldi bacaklarım için yapmasam olurmu? kalça biraz gelişsin üst gövdeye çökük kalmasın diye sadece kalça içinmi yapsam oda baldır kası yapar değilmi yani kısaca bacaklarım çok gelişsin istemiyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim su an zayıfsın bende bb ye gitmeden once senin gibi yuzum sisecek diyordum ama alakasi yok bu kas gelişimi normal kilo degil ayrıca bicimsiz durmak istemiyorsan bacagim sismesin gogusum sismesin deme yani amele kasi olmasin kardesim spor salonunda ki antrenorun seni zaten yonlendirir ona danis burdan pek fazla birsey soylenmiyor ama muhakkak kilo almalısın umarım yardımcı olmusumdur...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kilon az. Fitness yaptığın yerde hocaya sor aynı dediklerini isteklerini o sana ne yapacağını söyler, böyle görmeden bişey demek zor ama kilo boya göre az.

0|0
    0|0
    • sağolun göbek

• çıkıyor biraz bende kilo dağılımı pek yok

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...