Yönetmen olmak zor mudur?

Yönetmen olmayı düşünüyorm arkadaslar. Tv ve radyo bölümünü okuyarak. Sizce torpil gerektiren bir meslek mi veya bu bölüm. Zor mu olur peki.Sizin beni anladıgınızı düşünüyorm.Ciddi bir şekilde cevaplarınızı beklyrm.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yönetmenlik zor bir meslek gerçekten zor.. Hayal gücünüzün çok yüksek olması lazım sadece yüksek olması yeterli olmuyor tabi ki. Bunu ne derecede uygulayabiliyor olmanızda önemli.. Çok ince detaycıysanız güzel bir yönetmen olabilirsiniz.. Radyo televizyon yerine Radyo televizyon sinema okursanız size katkısı daha fazla olacaktır.. Yönetmenlik için çok film izlemelisiniz çok düşünmelisiniz ve olayı canlandırmadaki başarınız yüksek olmalı..

0|0
    0|1
    • Açıkcası bilgim yok. Şimdi sen yazınca tekrar düşündüm ve "evet haklı" dedim. Yönetmen olmak için teknik bilgi kafi öyleyse, hı?

• Teknik bilgi kafi evet.. para yönetmen için önemli değildir.. para işlerine yapımcı bakar.. yönetmen parasını alır ve işini yapar.. Teknik bilgi yeterli.. ama tam donanımlı teknik bilgiye sahip olmak hiçde kolay değil :(

Erkekler Ne Diyor 6

• İk torpile şiddetle ihtiyacın var ...

1- Dibi olmayan para

2- Uçuk fikir

Alet edevattan ve platodan söz ememe gerek yok ...

0|0
    0|2
    • Yönetmenle paranın ne alakası var ki ? para işlerine yapımcı bakar..

• bence güzel meslek inş başarılı olursun torpillen bir alakası yok çekecegin filim güzel olması yeter

0|0
    0|1
  • Lord of the Rings serisini ve The Hobbit'i Peter Jackson kaptı. Sende Silmarillion'u kaparsan ve Peter Jackson kalitesinde filmini çekersen önünde saygıyla eğilirim.

0|0
    0|2
  • yönetmen olmak kolaydır iyi bir yönetmen olmak zordur

0|0
    0|0
  • Dövülesi insanlar karmaşası.. Yeryüzünün gereksizlerindendir, yönetmenler..

0|0
    0|2
  • Ben sürekli klip falan yazıyorum kendi kendime. Işıkları, ortamıi makyajı, duracağı yerleri, efektleri falan kendim ayarlıyorum, yazıyorum, çiziyorum -kara kalem ile- ama işin içine girince sanırım bu yaptıklarım devede kulak kalacak.

Amatör olarak bir şeyler yapıyorum ama acemiyim henüz.

Hayalgücüme çok fazla güveniyorum -özellikle kliplerde- ama zor meslek vesselam. Gerçi kimler kimler yönetmen oldu... Maddiyata bakıyor biraz da.

0|0
    0|1
    • Yönetmenle maddiyatın ne alakası var ki ? maddiyat işlerine yapımcı bakar..

Kızlar Ne Diyor 2

• İşsiz kalan çok tanıdığım var o bölümden ama bilemem kendini iyi yetiştir.

0|0
    0|2
  • ne torpılı ya başbakan yardımcı olmayacaksın ya torpıle gerek yok derslerınde başarılı ve hayal gucu yuksek biri isen olur olmaz dıye bırşey yok

0|0
    0|1
Yükleniyor...