Başarılı olmak için günde kaç soru çözülmesi gerekir?

başarılı olmak için günde kaç soru çözülmesi gerekir?

Güncellemeler:
Ben sayı bekliyorum faso fisoyu geçin.
Ben genelde hiç ders çalışmayan bir insanım kpss sınavına gircem az bi soru cozsem dahi sınavlara etkisi oluyo cozmedigim zaman puanlar düşüyor ne kadar cozsem kafidir kendimi o sayıya sartlandirmam lazım. Ne kadar cozsem kafidir ?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• sayısı kişiye göre değişir ama benden sana tavsiye. her gün gerektiği gibi 1 deneme sınavı çöz, onun dışında tek bir soru çözmesen bile olur.

0|0
    0|0
    • Başarılı olunur mu?

• Peki teşekkürler bu fikrini uygulicam.

• rica ederim ama sınavları normal bir sınav ciddiyetinde çözmen senin için daha yararlı olacaktır. aklında bulunsun. :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Sayıyla değil kaliyetle ilgilen , çözdüğün sorular gerçekten aklında bir anlam ifade ediyormu ? Ozaman onlardan kafayı yemediğin sürece çözmeye devam et .Eğer motoru yakarsan dersine müthiş zararlı etkisi olur . Öncelikle disiplini asla bozma , evet, düzenli çalış ve önceki çözdüklerini de arada bir tekrar et , ama asla fazlaya kaçırma ,sınırını zorlama . Güzel ve temiz yaz , hız rekoru kırma , geride bıraktığın sayfalar birisinin satın alabileceği kadar düzenli güzel bir şiir kitabı olsun , ozaman ezer geçersin dersleri . Bol şans.

1|0
    0|0
  • faso fiso da asıl püf nokta işte! sen konuyu bilmiyorsan istersen günde bin tane çöz. vakit harcamaktan başka hiçbir işe yaramaz

1|0
    0|0
  • Çok zekiysen 150.. zekiysen 200.. orta derecede zekiysen 250.. durumun vahimse 500

1|0
    0|0
  • Fasa fiso olacak ama senin çözdüğün sorunun zorluğuyla sana ne kattığıyla alakalı.Yoksa sen zaten bildiğin bir konudan bin soru çözsende bir işe yaramaz.

Ama en az günde 15 ile 20 arası paragraf sorusu çöz.Diğer çözdüklerin dışında tabi.

1|0
    0|0
  • Konuya göre değişir ve insan göre.. bana göre 50 soru çözmek yeterlidir sana göre 20 soru çözmek yeterlidir.. Ama gördüğün her soru hakkında yorum yapabiliyorsan ve her soruyu çözmede çok sıkıntı yaşamıyorsan bu kadarı yeterlidir.. Ama en önemlisi hangi konuya ne kadar ağırlık vereceğini bilmek önemli.

0|0
    0|0
  • 200 ün altına düşmemen lazım

1|0
    0|0
  • Bu senin kapasitenle ilgili.Oturup günde 500 soru da çözersin ama verimli şekilde çözmedikten sonra bi anlamı olmaz.

0|0
    0|0
  • sen konuyu anladı bir başta farklı farklı çözebildiğin kadar çöz ama tekrar etmeyincede unutcaksın

0|0
    0|0
  • ben günde 1 tane bile çözmüyorum ama başarılıyım illaki merak ediyosan soru çözerek anlarım diyosan 50 tane çözsen kafidir

0|0
    0|0
    • Nasıl basarilisin peki dersi derste mi dinliyorsun?

• Ah işte sorunda orda hayatım boyunca hiç ders dinlemedim dinleyemedim. Bi kulağımdan girer bi kulağımdan çıkar.

• kaçıncı sınıftasın ?

• istedigin kadar çöze bilirsin

0|0
    1|0
  • cok cozmen lazım ırahmetli sakıp sabancı emicemiz ne demiş calişmak calişmak calişmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 270 olmalı en az.

1|0
    0|0
  • kendini sınırlandırman yanlış

o anki algı seviyene göre anlayarak çözebildiğin kadar çöz

arka arkaya 3 yanlış yaptığın yerde bırak

insan soru çözerken de fazlasıyla öğrenir fazla soru akıl karışıklığına sebep olduğu için bilgilerin karışır.

1|1
    0|0
  • En az 100 tane günde çözsen haftada yapar 700. Tabi senin seviyene de bağlı bu biraz.Ne kadar çözebiliyorsan

1|0
    0|0
  • Ben hiç çözmüyorum diyebilirim ama denemelerim ona göre iyi.

Aslında kendini kasma ve sadece dersi dikkatli dinle iyi not al yeter.

0|0
    0|0
    • Ah dersleri bi dinleyebilsem sorunda orda dinleyemiyorum bi kulağımdan giriyo bi kulağımdan cikiyo dikkatim çabuk dagiliyo derse konsantre olamıyorum.

• ya şimdi hocalar gibi demek istemem ama soru sayısı ile başarılı olunmaz ki hızlı çözüp fazla çözecem diye çözdüğünün yarısını yanlış yapacağına az ama öz çöz derim ben öyle yaparım da genelde

1|0
    0|0
  • Verimli çözüp çözmediğin önemli..Sayısı önemsiz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...