Solda ki resim?

Merhaba arkadaşlar. Düzgün yorumlar istiyorum rica ederim kustahlasmayin. http://hizliresim.com/ME3VX7 netten buldugum bu resimde benim vücut tipim soldaki gibi. Sizce diyetle beraber hangi sporla zayiflayabilirim? Hergün 1 saat kosu mu yapsam yoksa bir spor salonuna yazilarak haftada 3 gün zumba pilates gibi bir sporla mi ugrassam ? Bu konuda bilgili olan kişilerin yorumlarini bekliyorum. Teşekkür ederim.

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle fitnness yapip iyi diyetle ve koşu bandi bisikletle duzelir fitnness yonelmelisin platess basit kalir

1|0
    0|0
    • Fitness da çok aşırı sıkılıyorum ya kosu bandinda bisiklette falan :( o yüzden böyle grup dersleri daha sürükleyici hemde eglenceli geliyor bana. Mesela zumba da baya kalori yaktiriyor sürekli atla zipla insan müthiş terliyor. Ona destek olarak pilates de yaparım diye dusunmustum ne dersin?

• İnşallah :( çok teşekkür ederim

• Rica ederim basarilar

Erkekler Ne Diyor 9

• şimdi şöyle diyim bunları ayrı ayrı yapmıcaksın hepsini birlikte yapacaksin. her gün sabah 15-20dk koşacaksın. (1 saat fazla öyle yok 1 saat koşarim şöyle yaparim deme sen kilo vericeksin koşu müsabakalarina hazirlanmicaksin. ) Gün içindede müsait oldugun zaman haftada 3 gün karın ve hafif ağırlık antrenmanları yaparsan toparlarsın kendini. ha en önemlisi beslenmedir. beslenmeye dikkat edersen kısa zamanda çok iş yaparsın. tamamen yağsız ye demiyorum yağdan pek kısma ama karbonhidrat yani unlu mamülleri 0 lamalısın.

1|0
    0|0
  • Günlük aldığın kaloriyi belli orange düşürerek aylık kilo vereceksin. Hesap yap.

0|0
    0|0
  • Spor yapman lazım kötü zaten biliyosun

0|0
    0|0
    • Spora zaten yazilicam da hangisi daha etkili olur basen ve bacak bolgesinde onu merak ediyorum. Kosu bandinda sıkılan bir insanimm. O yüzden hafta 3 gün zumna 3 gun de pilatese yazilmayi düşünüyorum. Bilmiyorum ki ama etkili olur mu

• her turlu sporla zayıflarsın da catlaklar gecmez

0|0
    0|0
  • Babam yanımdaydı :/

0|0
    0|0
  • Spor salonuna yazılırsan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • fittnes plates aerobik hepsıne aban

0|0
    0|0
  • Yaşıtlarımda görmedim böyle kötü fizik

0|0
    0|0
  • Koşu ve Pilates oneririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ilk önce tatlım böyle bir vücudun üstüne pilates yaparsan işin işinden çıkamazsın. Şu pilatesi kim öğretti yahu size, pilates sıkılaştırır ve kasları gevşeltir. Yani senin zayıfladıktan sonra yapman gereken bir adımdır pilates, aksi takdirde zayıflaman zorlaşacaktır.
    Her gün 3 saat zumba-pilatese ayıracağın vakit yerine her gün 2 saat düzenli koşacaksın. Bak düzenli ve tempolu, hızlı koştuğun takdirde kas kütlesi elde edersin, çok yavaş koşarsan da erimez o yağlar.
    Diyeet olarak malesef ekmek-şeker-un dan uzak duracaksın, özellikle şeker ve şekerli gıdalar basen ve bacak bölgesinde birikir.
    Dersen ben hiç mi bir şey yemeyeyim, tabi ki yiyeceksin fakat şöyle kabaca açıklayayım ;
    sabah kahvaltında ben ekmek yeme ben onun yerine yufka öneriyorum. Az bir parça yufka ekmeği, sucuktur, yumurtadır artık ne istiyorsan ama çok fazla abartma sabahları. Onun harici leblebi yiyebilirsin öğle yemeğine kadar. Öğlen ise etli bir şeyler ye, bulgur pilavi tüketebilirsin yanında bir de ayran. Akşamı ise bir kase çorba veya bir tabak çok az yağlı salatayla geçiştir. Akşam yediklerin asıl sana kilo aldıracak şeylerdir. Ve bol bol su tüketmelisin.
    Kolay gelsin şimdiden :)

1|0
    0|0
  • pılatesle sıkılasırsın ıyı bır dıyetısyene gıderek zayıflarsın ve 45 dk yuruyuslede bacaklarını ınceltırsın.

1|0
    0|0
  • Spor salonuna yazılmak daha etkili olur

1|0
    0|0
    • Zumba ve pilatestn fayda görurmüyum sence?

• Tabiki görürsün yediklerine dikkat ettin mi farki çabucak görürsün

• Peki teşekkür ederim :)

• süerkli koş hareket internette evde yapabileceğin hareketler var bunları yapabilirsin.. kolay gelsin...

0|0
    0|0
    • Zaten salona kesin yazilicam haftada 3 gün zumba 3 gün de platese yazılmayi düşünüyorum.

• Spor salonunda koşu bandı ve eliptik bisiklet kullan

0|0
    0|0
  • Tatlım zayıflama değil de şekillendirici egzersiz yap

0|0
    0|0
  • İyisin

0|0
    0|1
Yükleniyor...