İp atlayarak zayıflayan acil yardım?

İp atlayarak zayiflayan var mı acil yardim edermisiniz ne kadar surede kac atlama ile kac kilo zyifladiniz lutfen yardim edin 10 kilo vermek istiyorum nolur yardim

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Evet ip atlamak önemli bir kardiyolo yoludur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• ip atlamak vucuddaki toksinleri atmanın en kolay yolarından birisi zayıflatır kardiyo çalıştırır kemiklerin uzamasını sağlar boy uzatır ip atlamak boksörlerin en önemli antremanıda ip atlamaktır nedenide kondisyon yani kardiyo olmasının sebebi :) bende boksörümde ondan biliyorum :) ve ayrıca boks antranörüyüm. ;) :)

0|0
    0|0
    • Ay bana yardiim edermisiinizz :)) ben 35-40 dakika 1600 kez atlıyorum bir ay falan oldu boyle devam edip 2000 e cikaricam sizce yeterli olur mu bunun yaninda bacak egzersizi de yapmaya basladim zayiflarim degilmi? :))

• Kesinlikle 45 dk ya da 30 dk ksiye gore degisir atla ip. Ve bir yuksek tempolu atla bir dusuk yani 2 dk yukselt 2 dkk dusur tempoyu nabizi bir yikselt bir dusur boylece yag yakimin daha etkili olur

0|0
    0|0
    • Ayy cok sagol supersin ben 35-40 dakika 1600 kez falan atliyorum farkli atlama turumde var bitane o zorluyor bu sure icinde biraz dinlendigimde oluyor tabi ve bir aramda da squat tarzi seyler yapiyorum olurmu :)

• Cok sagol :)

• Rica ederim

• Pmden mesaj at yardımcı olurum

0|0
    0|0
    • Mesaj atamiyorum xper 1 burdan anltirmisin ne olur

• Buradan anlatamam çünkü bu tür bilgiler suistimal ediliyor kaldı ki cahilin biri çıkıcak laf atıcak hiç uğraşamam onlarla ama ip atlayarak kilo vermem mümkün tabi.
      Mesele sadece ip atlayarak kilo verebilir misin o önemli :D
      Bulk dönemlerimde yani kilo olmak istediğim dönemlerde bile hafta da 6 gün spor yapıyorum ki ağır antrenmanlar yapıyorum ona rağmen 5 6 kilo civarı alıyorum.
      Yani sadece spor yaparak kilo vermek zor. Diyelim ki sadece ip atlayarak kilo verdin popon kaşık kadar kalır kolların küçülür ve yağ vermediğin su ve kas kaybettiğin için göbek bölen de kocaman bir simitli saçma sapan bir forma dönüşürsün :D

Kızlar Ne Diyor 3

• sen atlamaya başla biz dur deriz :D
    şaka bir yana yemeği az ye ekmek yeme zayıflarsın ✔

0|0
    0|0
  • Boyun uzar

0|0
    0|0
  • ıp atlayınca bir sey olmadı tek basına

0|0
    0|0
Yükleniyor...