Vans aldim numarasi 7.5 bu da 40 demek ama normalde 38 giyerim. Evde yine deneyince adim atarken kivrildigi yer acitiyor?

Christina098
Acaba bir beden buyuk mu alsaydim yoksa giydikce acilir mi? Icime kurt dustu pisman da olmak istemiyorum. Degistirme yapmiyorlar sanirim. Sizce boyle olmasi normal mi? Aynisini yasayanlardan ya da yardim edebilecek olanlardan tavsiye bekliyorum.
Vans aldim numarasi 7.5 bu da 40 demek ama normalde 38 giyerim. Evde yine deneyince adim atarken kivrildigi yer acitiyor?