FENERBAHÇE nin iyi transferleri sonucu sizce?

Nani iyi bir oyuncu bize gelmesi cok iyi simdi david ospinayla görüşülüyor sizce bu sezon takim cok mu iyi yoksa bana mi oyle geliyor😉

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kral Biziz.. transferler olmasa da olur :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yabancı snırlaması da kalktığı için daha iyi olacak.

0|0
    0|0
  • Fener cok yapti bunlari yizdiz topladigi sezinlarda genelde nal topladi onemli olan onlari takim haline getirmek yildiz ne kadar cok olursa idare etmek o kadar zor olur

0|1
    0|0
    • Yıldız dedigin insan zaten proftur adapte olacaktir merak etme

• Merak etmiyorum neyin kafasi bu nasil yorum yildiz dedigin adepte olur ne ya adamlar 30 milyon veriyo getiriyo o bile adepte olamiyo o is oyle kolaybdegil nice gol krallari harcanfi tukiyede hadi hayirlisi

• Türk futbolu cok iyi degil ama bu sezon tutunacaklar diye düşünüyorum takım eskisinden daha iyi

• Hayırlısı olsun :)

0|0
    0|0
  • geçen sene de çok iyi diyoladııı sizin takım için.

0|0
    0|0
    • Gecen sene baskan hataları vardi biz hep en iyiyiz rahat ol ama bu sezon daha iyi olucaz

• 18 indesin ve bana çocuk diyorsun :)
      o değerini gösterdi bir sağdan bir soldan

• ne para varmış

0|0
    0|0
  • şaşırdığım olay şu aziz yıldırım transfer yaparsak para harcarsak batarız diyordu transfer ihanettir diyordu niye bu sene bu kadar uçuk rakamlarla oyuncu alıyor çözemedim

0|0
    0|0
  • şeneri aldılar bizden yaa

0|0
    0|0
  • roberto Carlos da gelecekmiş

0|0
    0|0
  • Bu yıl hiç beğenmedim ben

0|0
    0|0
  • Avrupada fırtına gibi eseceğiz inşallah

0|0
    0|0
  • çok iyi ama çokta para gidiyor

0|0
    0|0
    • Haklisin ama telafi edilir

• En cok borcu olup en zengin takim biziz ondan bu rahatlik

• takımı baştan yaptılar bide bu takımın birbirine alışması var ayrıca hepsi yabancı oldu ruh olmayacak takımda ben fenerden çok şey beklemiyorum bu sezon

• Sonuç yine hüsran olur

0|0
    0|0
    • Güldürdü

• Gülecek birşey yok her zaman soylemisimdir acele transfer başa beladır diye bkz:pandev, dzemaili. Başa bela olacak transferler yapiyosunuz ağırdan almakta fayda var

• bence nani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...