Kapat

FENERBAHÇE nin iyi transferleri sonucu sizce?

Nani iyi bir oyuncu bize gelmesi cok iyi simdi david ospinayla görüşülüyor sizce bu sezon takim cok mu iyi yoksa bana mi oyle geliyor😉

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kral Biziz.. transferler olmasa da olur :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• yabancı snırlaması da kalktığı için daha iyi olacak.

0|0
    0|0
  • Fener cok yapti bunlari yizdiz topladigi sezinlarda genelde nal topladi onemli olan onlari takim haline getirmek yildiz ne kadar cok olursa idare etmek o kadar zor olur

0|1
    0|0
    • Yıldız dedigin insan zaten proftur adapte olacaktir merak etme

• Merak etmiyorum neyin kafasi bu nasil yorum yildiz dedigin adepte olur ne ya adamlar 30 milyon veriyo getiriyo o bile adepte olamiyo o is oyle kolaybdegil nice gol krallari harcanfi tukiyede hadi hayirlisi

• Türk futbolu cok iyi degil ama bu sezon tutunacaklar diye düşünüyorum takım eskisinden daha iyi

• Hayırlısı olsun :)

0|0
    0|0
  • geçen sene de çok iyi diyoladııı sizin takım için.

0|0
    0|0
    • Gecen sene baskan hataları vardi biz hep en iyiyiz rahat ol ama bu sezon daha iyi olucaz

• 18 indesin ve bana çocuk diyorsun :)
      o değerini gösterdi bir sağdan bir soldan

• ne para varmış

0|0
    0|0
  • şaşırdığım olay şu aziz yıldırım transfer yaparsak para harcarsak batarız diyordu transfer ihanettir diyordu niye bu sene bu kadar uçuk rakamlarla oyuncu alıyor çözemedim

0|0
    0|0
  • şeneri aldılar bizden yaa

0|0
    0|0
  • roberto Carlos da gelecekmiş

0|0
    0|0
  • Bu yıl hiç beğenmedim ben

0|0
    0|0
  • Avrupada fırtına gibi eseceğiz inşallah

0|0
    0|0
  • çok iyi ama çokta para gidiyor

0|0
    0|0
    • Haklisin ama telafi edilir

• En cok borcu olup en zengin takim biziz ondan bu rahatlik

• takımı baştan yaptılar bide bu takımın birbirine alışması var ayrıca hepsi yabancı oldu ruh olmayacak takımda ben fenerden çok şey beklemiyorum bu sezon

• Sonuç yine hüsran olur

0|0
    0|0
    • Güldürdü

• Gülecek birşey yok her zaman soylemisimdir acele transfer başa beladır diye bkz:pandev, dzemaili. Başa bela olacak transferler yapiyosunuz ağırdan almakta fayda var

• bence nani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...