Yarın hoşlandığım çocuğun basketbol maçı var. Sizce bu maça gitmeli miyim?

yarın hoşlandığım çocuğun basketbol maçı var çok iyi oynuyor zaten onu havalandıranda bu neyse bu çocuk önce benim numaramı aldı konuştk fakat şimdi konuşmuyoruz onun beni taktığı yok ama ben onu görmek istiyorum en azından etkilemek sizce bu maça gitmelimiyim

Size çoook ihtiyacım var

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• sadece biraz daha havalara girmesine sebep vermekten başka bişey yapmazsın emin ol.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tabiki gitmelisin , tartışma konusu bile olamaz . Erkekler yaşadığı , yaşamdan zevk aldığı yerde kadını görmekten çok mutlu olur .

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim benim korkum basit kız gibi görünmek

• Bazı temel şeyler vardır , bu da onlardan birisi . Ben farklıyım diye temel yapılması gerken şeyleri yapmamayı seçersen ileri değil geri gidersin . Farkını , temel yapılması gerken şeylerin dışında yaptıklarınla göster . Bol şans.

• bir şey kaybetmezsin, git. belki sana olan ilgisi artar.ama çok dikkat çekme bence.diğerleri de sarkmaya kalkmasın :)

0|0
    0|0
  • ulan bizim burda 2 taş koyup maç yapılıyor sadece.

Siz nerde yaşıyosunuz arkadaş.

bu arada iyi oynarım futbolu ;) :P :P

0|0
    0|0
    • keşke soruma cevap verseydin :)

• İşte dediğim gibi kızlarda hoşlanma kriterlerini baz alıyorum.

Hem bu dediğim önermeden o sonucu nasıl çıkardın onuda anlamadım.Neyse hakkında hayırlısı olsun.Fazla yüz vermeye gelmez bu erkek milleti(kendinden emin özgüveni tam tikyler yani) kendini ağırdan sat.

• haklısın biraz sevdiğini hissedince bi tarafları tavan yapıyor

• takmıyorsa şuan ne yapsan takmaz daha bakar ve döner emin ol

0|0
    0|0
  • Evet gitmelisin biz erkekler ilgiden hoşlanırız :-)

0|0
    0|0
  • sakın öyle bişi yapma daha havalanmasına neden olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Git ve tezahürat yap .

0|0
    0|0
  • "Seni izlemek için geldim yavrum." gibi bir izlenim yaratma bu onun daha da senin deyişinle havalanmasına neden olur.

0|0
    0|0
  • git bi kereden nolcak;)

0|0
    0|0
    • bi tarafları kalmasın sonra ondan korkuyorum :)

• kalkicagi varsa her türlü kalkar zaten canim merak etme :)

Yükleniyor...