Nasıl olmuş friendler :D karın kasımın çıkması için dahadamı zayıflamalıyım yoksa iyiyim böyle devammı ediyim?

biraz zayıfladım 3 ay'da doğru beslendim her 2 günde spora gittim, omuzlarım göğüslerim felan istedim gibi şu an ama karın kasını tam olmuyor, acaba dahadamı zayıflıyım?
nasıl olmuş friendler :D karın kasımın çıkması için dahadamı zayıflamalıyım  yoksa iyiyim böyle devammı ediyim ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Birazcik daha zayifla ama cok degil yanlarda toplasin. karin kasin var sadexe abarti degil bence ideal bir goruntu erkek icin

0|1
    0|0
  • Kıllar lens mi :D

0|1
    0|0
  • Gayet iyi gözüküyor.

0|1
    0|0
    • sağol friend motive ediyorsun ++

Erkekler Ne Diyor 5

• karın kası cıkarman ıcın daha 3 5 fırın ekmek lazım
    bir kılları kes
    2 yandaki siitkleri etrit
    3 baol bol mekik asil aman lazım gunde 250 filan

0|1
    0|0
    • tamam hocam yarın başlıyıcam 250 ye :D sağolasın

• Daha hic yok

0|1
    0|0
  • devam et zayıflamaya ama aynı zamanda kas da yap yani kas yapmaya yönelik beslenmeye çalış daha doğrusu

0|1
    0|0
    • veganım hep mercimek barbunya felan yiyorum protein için :D

• tabikide dostum fabrikaya gerek mi var ben bir horozu kesip öldüremem bile doğal ortamda zor yani çok çok aç kalmadığım sürece. ama şunuda not etmek lazım 2-3 kişiyle olcak şey değil bu sistemin çökmesi darbe gibi bişi yapılması lazım onun için :D

• anlamıyorlar ordan gidip et almanın o hayvanı elinle öldürmenden hiçbir farkı yok, kimin önünde bir keçi koysam öldürebilirki yapamaz, yapan varsa yesin, zor ya ben kendi vicdanımı rahat hissetmek için vegan oldum

• Turabi :D

0|1
    0|0
  • Ona karın kasımı diyosun... :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...