Callanetics sporunu bilen var mi?

Nette dolanirken gördüm. Videolarında sanki çok basit bir ise yaramaz gibi geliyor ama yorumlar aşırı kilo verdirdigini gosteriyor. Anlamadim bisey :)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Doğrusu Calisthenics. Sadece vücut ağırlığıyla antrenman yapılıyor bu sistemde. Çok basit değil. Çok zor ve uzun süreçte gayet işe yarıyor, sinirleri geliştiriyor ve çok iyi güç kazanıyorsun ayrıca estetik bir görüntü oluşturuyor.

Bu işin dünyadaki uzmanı Frank Medrano'dur.

0|0
    0|0
    • Ben zar zor bir saatlik bir videosunu buldum. Denemek istiyorum ama açıkçası spor salonuna gidip Zumbaya yazilsam sanki daha çok verim alırım gibi geliyor sence?

• Bildiğim kadarıyla zumba yalnızca yağ yakımı anlamında etkili. Calisthenics hem yağ yakıyor, hem doğru bir beslenme ile kas gelişimi sağlıyor uzun vadede, hem de vücudu güç ve patlayıcılık yönünden üst seviyeye taşıyor. Kas gelişimi kısmı gözünü korkutmasın. Kadınların biyolojik olarak testosteron seviyeleri erkeklere nazaran çok daha düşüktür. Bu yüzden erkekler gibi kaslı yapmaz sizi.

Ben senin yerinde olsam başlangıçta direk calisthenics'e sarmazdım. Önce iyice bir araştırır, gözüme kestirirsem yapardım. Hedefin öncelikli olarak yağ yakımıysa, spor salonuna başlayıp, ek olarak zumba derslerine de katılmanı tavsiye edebilirim.

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...