Bir Spora Yazılmak İstiyorum Sizce Hangi Spora Yazılmalıyım?

Arkadaşlar ben boks falan istiyorum yani dövüşe gitmek kendimi çok iyi savunmak istiyorum siz bana hangi spor dalını önerirsiniz? Öncelikle yaşım 18 boyum; 1.87 falan kilom da 60. Yani açıkçası boya uzadım kilom az bunları göz önünde bulundurarak abilerim ablalarım önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler...

Güncellemeler:
Yardımlarınız gerekli..
MMA Muay Thai şeylerde düşünüyorum açıkcası..

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Turabiyi sevmem ama güzel vücudu var onun yaptığı sporu yapabilirsin :D

0|1
    0|0
    • Hahha benim favorim o :D O hangi dövüş sanatıyla uğraşıyordu ki MMA mıydı neydi ya :( :)

• Eminim. D ilgim var böyle şeylere :D

• Hahah tamam bende araştırayim şunu Muay Thai :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Sayokan qanqa kısa sürede öğreniliyo zaten

0|0
    0|0
  • İlk once fitnessa git bence daha sonra boks olabilir

0|0
    0|0
    • bende mma tür şeyleri düşünüyorum yani bunun için kilo önemli değilmiş sanırım 0 dan burdan olabiliyormus tüm sporları kapsıyormus hemen hemen mma

• Yüzme.

0|0
    0|0
  • once bol bol dayak yersin tabii

0|0
    0|0
  • Judoo

0|0
    0|0
    • Nasılmış bu biliyorsanız anlatırmısınız?

• Yok ben de daha gidicem

• ben belki mma muay thai falan

Erkekler Ne Diyor 5

• eğer yeni başlıyacaksan sana tavsiyem kondisyon çok önemli arkadaşım var (çok yakın arkadaşım) önce futbola başla vücudunda 1-2 ay sonra ciddi değişiklikler görüceksin , form ve kondisyon tutmaya başlıyacaksın , ondan sonra muay thai yap çok hızlı öğrenirsin

0|0
    0|0
    • muay thai de zaten öğretiyorlarmıs 0 baslayanlara ben futbola gitmem :D

• Boyun benimle aynı, ben tekvando yaptım bir dönem. Boy olarak bu dövüş dalı gayet uygun oluyor. Ama diyetisyenle görüşüp biraz kilo alırsan iyi olur.

0|1
    0|0
    • Valla hocam mma muay thai boy kilo önemli değilmiş galiba burdan da yapıyorlar zaten kilo vücut

• Hangisini hevesle yapacaksan ona git, hevesle yapmak önemli. Zaten hepsi aynı yola çıkıyor. Sonuç olarak spor yapıyorsun ve bu insan yaşamı için gerekli. Ama tekvandoyu da bir düşün derim, bana vurmaya çalışan çoğu kişinin suratında 44 numara ayak numaramın izi kalmıştır. Boy ve bacakların uzunsa yanına yaklaşmadan etkisiz hale getiriyorsun. Tabi karar senin.

• Aynen zaten benim abimde yaklaşık 15 yıl önce falan tekvando yapmıştı dinamik do da.. bilmiyorum yani mma muay thai de zaten hem ayak hem yumruk karışıkmış bunlarda araştıracam bakalım

• Mai tai git sokak dövüşü korkulası bir insan olursun ben gibi

0|0
    0|0
    • Bu nasıl birsey yani tam olarak nabıyorsun sadece savunmaya yönelik degil demi?

• yok be ne topu çekemeyenlerin hepsi tutturmus top :D

• Bilader benim profile gir bana bak çekememezlik yapmaya ihtiyacım yok

• Düz box iyidir. Gitmeyi düşünüyorsan git.

0|0
    0|0
    • ben mma muay thai falan da düşünüyorum hocam

• Aynen katılıyorum hocam bende herşeyini araştıracam zaten

• Aynen iyi araştır. :)

• fitness

0|0
    0|0
Yükleniyor...